BrzydUla 2, odcinek 183: Nowa miłość Violetty! Sebastian na zawsze się jej wyrzeknie - ZDJĘCIA

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 183: Nowa miłość Violetty! Sebastian na zawsze się jej wyrzeknie - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 183: Nowa miłość Violetty! Sebastian na zawsze się jej wyrzeknie - ZDJĘCIA

2021-10-11 15:58

W 183 odcinku "BrzydUla 2" Violetta (Małgorzata Socha) znajdzie nową miłość! Kiedy usłyszy od Sebastiana (Łukasz Garlicki), że ten ma jej serdecznie dość i zakończył łączącą ich relację, Kubasińska-Hu nie pozostanie mu dłużna. W 183 odcinku "BrzydUla 2" spotka Seweryna (Maciej Jachowski), który idealnie będzie nadawał się na jej nowego partnera. Violetta szybko omota mężczyznę i wykorzysta go do swoich celów. Szybko się okaże, że jej plan ma spore wady, miłość do Seweryna nie jest taka prosta, a Sebastian da kobiecie ostro popalić.

"BrzydUla" 2, odcinek 183 - wtorek, 19.10.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 183 odcinku "BrzydUla 2" w życiu Violetty pojawi się nowy mężczyzna! Wszystko zacznie się od tego, że kobieta będzie wciąż walczyć o związek z Sebastianem, z którym absolutnie nie może się dogadać. Seba wymyśli udawanie, że rzekomo jest z kimś w związku. Kiedy w "BrzydUla 2" umówi się z Kubasińską, ta będzie przekonana, że mężczyzna do niej wróci. Nic bardziej mylnego, bo on obwieści, że związał się z kimś innym. Violetta nie podda się tak łatwo i osobiście pójdzie sprawdzić do mieszkania Seby, czy rzeczywiście spędza z kimś wieczór. Okaże się, że jest sam, ale mina jej zrzednie, kiedy zadzwoni do niego tajemnicza kobieta... To wyprowadzi ją z równowagi i kompletnie rozjuszy. 

Zobacz pierwsze zdjęcia Seweryna i Violetty w GALERII ZDJĘCIA>>>

W 183 odcinku "BrzydUla 2" Violetta wpadnie na tajemniczego Seweryna. Od razu stwierdzi, że mężczyzna wspaniale nadaje się na jej nowego chłopaka. Wymyśli plan jak dopiec Sebie. Violetta w "BrzydUla 2" ledwo zapozna się z Sewerynem, a już zabierze go do siedziby F&D, by tam zobaczył ich razem Sebastian. Będzie przekonana, że z przystojnym partnerem u boku zrobi wielkie wrażenie na byłym partnerze. Niestety nieco się przeliczy, bo reakcja Seby nie będzie taka, jakiej się spodziewała. Cały misterny plan padnie.

Niemniej jednak poznany w 183 odcinku "BrzydUla 2" Seweryn zostanie w życiu Violetty nieco dłużej. Kubasińska ewidentnie spodoba się nieznajomemu, który nie będzie chciał tak szybko zrezygnować z tej znajomości. To zrodzi dalsze nieporozumienia, których konsekwencje mogą być naprawdę przykre. Sebastian w "BrzydUla 2" nie nabierze się na sztuczki Violi, nawet pomimo faktu, iż on sam będzie udawał bycie w związku. To miłosne zawirowanie jeszcze przez jakiś czas nie będzie miało finału. Relacje Violi i Seby wciąż pozostaną zagmatwane. 

BrzydUla 2, odcinek 178-181, ZWIASTUN: Ta kontrola zniszczy życie Dobrzańskich? Porażające zmiany w firmie
Najnowsze