BrzydUla 2, odcinek 129: Jeden telefon od Marka wykończy Ulę. Dobrzańskiemu puszczą wszelkie hamulce

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 129: Jeden telefon od Marka wykończy Ulę. Dobrzańskiemu puszczą wszelkie hamulce

BrzydUla 2, odcinek 129: Jeden telefon od Marka wykończy Ulę. Dobrzańskiemu puszczą wszelkie hamulce

2021-04-01 20:01

W 129 odcinku "BrzydUla 2" Marek (Filip Bobek) nie odpuści Uli (Julia Kamińska). Od początku to on cały czas dąży do rozwodu i ustala z prawnikiem zapisy w pozwie. Dobrzańska nie raz liczyła, że mąż oprzytomnieje, ale on dopiero się rozkręci. W 129 odcinku "BrzydUla 2" Ula dostanie telefon od męża, który nieodwracalnie zmieni wszystko w jej życiu! Trudno uwierzyć, że Dobrzański będzie umiał aż tak dokopać partnerce, z którą ma przecież dzieci i żyli ze sobą tyle lat!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 129 - poniedziałek, 19.04.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 129 odcinku "BrzydUla 2" Ula umówi się z koleżankami, ale nie da rady pojawić się na czas, czym mocno je zawiedzie. Dobrzańska nie jest ostatnio sobą, a wszystko przez zbliżający się rozwód z Markiem. Tuż po wakacjach w Grecji, w poprzednich odcinkach "BrzydUla 2", dostała od męża pozew rozwodowy. Marek nie ma dla niej litości, a jedyne o czym chce rozmawiać to dobro Julki (Maria Włodkowska) i Kuby (Jakub Rutkowski). Uczucia żony schodzą na drugi plan, a ona niejednokrotnie próbowała odbudować tę relację. 

BrzydUla 2, odcinek 127: Ula i Aleks zdemaskują Marka i Paulinę. Znajdą niezbite dowody na ich romans!

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek znów będą razem, ale nie na długo! Dowie się o jego romansie z Pauliną

W "BrzydUla 2' Marek już wcześniej zapowiedział, że ma zamiar się wyprowadzić. Nie wiadomo było jednak, czy mówi do końca poważnie, bo przecież mogło mieć to na celu tylko postraszenie Uli. Jak się okaże w 129 odcinku "BrzydUla 2" Marek jest szybszy niż ktokolwiek przypuszczał. Ula dostanie od niego telefon i właśnie tak zakomunikuje jej, że znalazł dla siebie mieszkanie. Dobrzańska oniemieje, bo to będzie za to oznaczało, że mąż całkowicie się od niej odcina i nie będą się widzieli, chyba że tylko w firmie, w sprawach zawodowych.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1582: Iza przejdzie kolejne załamanie nerwowe! Nie przeżyje zazdrości Marcina i rozstania z dziećmi

W 129 odcinku "BrzydUla 2" Ula zrozumie, że traci męża na zawsze. Wyprowadzka do nowego mieszkania to poważny krok, tym bardziej, że Marek zapowiedział już, że wynajmie duże lokum, żeby dzieci mogły swobodnie u niego przesiadywać. Ula zostanie więc całkiem sama! Każdy w "BrzydUla 2" przypuszczał, że kryzys małżeński minie, a para się pogodzi. Wszystko wskazuje jednak na to, że tym razem to niemożliwe, a oni spotkają się niedługo na sali sądowej, dzieląc życie na pół i ostatecznie się ze sobą żegnając.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze