Barwy szczęścia

Zabraknie Barw szczęścia w TVP! To już nie jest przypadek

W listopadzie 2022 zabraknie kolejnego odcinka "Barw szczęścia" - podał serwis z programem telewizyjnym AKPA! Fani sagi już drugi raz w tym miesiącu nie zobaczą kolejnej odsłony swojego ulubionego serialu o stałej porze w telewizji. Dlaczego "Barwy szczęścia" znikają w ważne dla Polaków dni z TVP2? Dotąd ten właśnie serial miał więcej szczęścia - kiedy z ekranów znikały nowe odcinki np. "M jak miłość", fani "Barw szczęścia" mogli się cieszyć kontynuacją dalszych losów ulubionych bohaterów. Dlaczego teraz to się zmienia? Brak 2 odcinków w miesiącu trudno nazwać przypadkiem. Sprawdź, co ustaliliśmy na ten temat!

"Barwy szczęścia" znów znikają z telewizji! Co się dzieje?

"Barwy szczęścia" to jeden z trzech najbardziej ulubionych seriali Polaków. Rekordy popularności bije wprawdzie seria "M jak miłość", ale saga rodu Grzelaków jest tuż za nią w wynikach oglądalności, razem z "Na dobre i na złe". Dlaczego zatem w listopadzie 2022 nie zobaczymy w TVP2 aż dwóch nowych odcinków "Barw szczęścia?

Pierwszy raz, po raz pierwszy od lat nowy odcinek "Barw szczęścia" nie zostanie wyemitowany 1 listopada w dniu Wszystkich Świętych. Dla porównania w ubiegłym roku w ten sam dzień zobaczyliśmy nowy odcinek serialu. Czeka nas także druga przerwa w emisji!

W Dniu Niepodległości 11.11 zobaczymy tylko 2695 odcinek "Barw szczęścia", którego premiera odbędzie się w czwartek, 10.11 o stałej porze w TVP2. Zamiast 2696 odcinka serialu na tym samym kanale telewizyjnym zostaną wyemitowana kolejny trzy filmy fabularne: "Zawsze jest czas na miłość", "Głowa rodziny" i "Wyścig z czasem". Najwyraźniej władze TVP uznały, że 11.11 należy potraktować jak dzień świąteczny i z tek okazji oferują widzom atrakcyjną, właśnie świąteczną ofertę.

Odcinek 2696 "Barw szczęścia" zobaczymy w poniedziałek, 14.11 o stałej porze w TVP2. 

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2694: Karolina doniesie policji na Zaborskiego! Po awanturze z Brunem zacznie śpiewać jak z nut

Barwy szczęścia. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022
Najnowsze