Barwy szczęścia

Tak zmienili się najmłodsi bohaterowie Barw szczęścia. Gwiazdy, które dorastały na planie - ZDJĘCIA

Najmłodsi bohaterowie "Barw szczęścia" to już dziś w większości dorośli ludzie. Na planie serialu dorastały dzisiejsze wielkie gwiazdy. Na naszych oczach z małych dzieci w dojrzałe osoby zmienili się: Agata (Natalia Zambrzycka), Kajtek (Jakub Dmochowski), Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), Hubert (Marek Molak), Klara (Olga Jankowska), Iwona Izabela Zwierzyńska. Przez 15 lat obecności "Barw szczęścia" na naszych ekranach patrzyliśmy jak najmłodsi bohaterowie przeżywają wielkie miłości, radości i dramaty. Dziś część z nich to już szczęśliwe małżeństwa, inni się rozstają, a jeszcze inni zniknęli z serialu. Zobacz jak się zmienili w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia". Tak się zmienili najmłodsi bohaterowie - zobacz w GALERII ZDJĘĆ

"Barwy szczęścia" właśnie obchodzą 15-lecie swojego istnienia. Przy tej okazji przypominamy, jak zmienili się najmłodsi bohaterowie serialu. Wiktoria Gąsiewska, Olga Jankowska, Jakub  Dmochowski, czy Marek Molak to dziś już wielkie gwiazdy, a zaczynali jako dziecięcy aktorzy amatorzy! Zobacz jak bardzo się zmienili Agata, Oliwka, Klara,  Kajtek, Hubert i Justin przez 15 lat serialu w GALERII ZDJĘĆ!

Wszystkie dramaty Agaty w "Barwach szczęścia"

Agata Pyrka w "Barwach szczęścia" pojawiła się jako "podrostek" i dość szybko przeżyła pierwsze wielkie dramaty. Okazało się, że dziewczyna jest chora na cukrzycę. Co gorsze jej pierwsza miłość, Kamil Krawczyk (Piotr Gawron Jedlikowski) wprawdzie wyzdrowiał z choroby nowotworowej - białaczki, ale kiedy już mieli być razem na dobre i na złe, chłopak wstąpił do klasztoru. Widzowie "Barw szczęścia" z zapartym tchem obserwowali zmagania z maturą Agaty i cieszyli się, kiedy dostała się na psychologię. Dziś Agata jest samotna po rozstaniu z Patrykiem, ale czas pokaże, bo może para znów się zejdzie w nowym sezonie serii? 

Iwona Pyrka opuściła "Barwy szczęścia" w poprzednim sezonie, bowiem dojrzała już Izabela Zwierzyńska postanowiła na stałe wyjechać z Polski. Zanim jednak do tego doszło przeżyła wielkie zawody miłosne, urodziła córeczkę i została świetną lekarką. Do USA poleciał z nią Tomasz Kępski (Jakub Wesołowski), ale już wiadomo, że w nowych odcinkach powróci on bez niej do Warszawy. Czyli w miłości Iwona Pyrka raczej szczęścia nie zaznała. 

Najlepsze małżeństwo "Barw szczęścia"

Cudownym małżeństwem w "Barwach szczęścia" za to okazali się Klara i Hubert Pyrkowie. Kochają się od dziecka i nic zapowiada, aby mieli przestać. Małżonkowie wychowują córkę Marysię (Nina Szumowska) i choć nierzadko pakują się w kłopoty, można powiedzieć, że są dumą serialu

Największe problemy w związku w "Barwach szczęścia" aktualnie mają Oliwka i Kajtek. W zasadzie związku już nie ma, bo zakochani rozstali się z powodu zdrady Cieślaka z Lilly (Mayu Gralińska Sakai). W międzyczasie Gąsiewska została gwiazdą polskiego kina, a Dmochowski z małego, zakompleksionego okularnika stał się całkiem przystojnym mężczyzną. Może jednak ich miłość wygra i kiedyś "zatańczymy" na ich weselu?

W "Barwach szczęścia" dorósł też grający Justina Jasper Sołtysiewicz, który z szalonego nastolatka zmienił się w ambitnego biznesmena. Tylko i on jakoś nie może zaznać szczęścia w miłości, bo najbardziej podobają mu się już zajęte dziewczyny. Jeszcze większego pecha w życiu ma Jowita (Magdalena Żak), która ma prawdziwy talent do pakowania się w kłopoty. Aktualnie młoda Jezierska przebywa w więzieniu, oskarżona o morderstwo. Zobacz jak się zmienili w GALERII ZDJĘĆ

Zobacz koniecznie: Barwy szczęścia, odcinek 2673: Wangel ojcem Weroniki! Wszystko wyda się podczas ostrej kłótni z Modrzyckim

Barwy szczęścia. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze