Barwy szczęścia

Renata z Barw szczęścia przejdzie wielką metamorfozę! U boku Marcina Kodura zostanie wielką damą! - ZDJĘCIA

Ależ metamorfoza w "Barwach szczęścia" czeka jedną z głównych bohaterek! Twórcy serialu pokażą nam, że w życiu nie należy się poddawać, bo każdego może spotkać wielkie szczęście i takaż przemiana. Kelnerka Renata (Anna Mrozowska), która na koncie ma problemy z prawem i wielokrotnie złamane serce, w końcu rozkwitnie! Ze zbuntowanej dziewczyny tatuażami w prostych podkoszulkach kelnerska stanie się wielką damą! Jak do tego dojdzie? Oczywiście wszystkiemu "winna" będzie miłość. Zobacz jak zmieni się Renata u boku Kodura (Oskar Stoczyński) w GALERII ZDJĘĆ!

Barwy szczęścia. Wielka metamorfoza kelnerki Renaty w wielką damę! Zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

Renata w "Barwach szczęścia" miała niełatwe życie. Jako młoda dziewczyna zaplątała się w światek przestępczy i z trudem wracała na "dobrą stronę mocy" przez wiele lat. Kiedy poznała Marcina Kodura on nie dowierzał ani jednemu jej słowu podczas składanych zeznań. Ale ostatecznie w ich relacji nastąpił przełom. Renata wspomagała Marcina w złapaniu groźnych przestępców i ostatecznie zostali parą. W 2800 odcinku serialu zobaczymy, jak bardzo zmienić się może dziewczyna u boku kochającego mężczyzny!

W 2800 odcinku "Barw szczęścia" Renata i Marcin Kodur wybiorą się razem do opery. Cóż to będzie za widok - piękna para, niezwykle elegancka w niczym nie przypomni skromnego policjanta i kelnerki!

Na ZDJĘCIACH z 2800 odcinka "Barw szczęścia" widzimy roześmianą Renatę w długiej balowej sukni, na szpilkach, w długim płaszczu z futerka z kapturem. Wspierał ją będzie ramieniem przystojniak w eleganckim garniturze, a oboje aż "kipieć" będą miłością i szczęściem!

Niestety ta chwila nie potrwa długo w "Barwach szczęścia". Na drodze Renaty i Kodura już pod operą zjawi się zbrodniarz, który najprawdopodobniej stoi za morderstwem policyjnego partnera Marcina. 

Jak podoba Wam się nowa, odmieniona Renata? Zobaczcie TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!   

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2798: Szybki koniec Natalii i Cezarego! Wszystko przez grubą kasę - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2785: Ostatnie przygotowania do ślubu Dominiki i Sebastiana
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze