Barwy szczęścia

Padł ostatni klaps na planie Barw szczęścia! Wszystko zdradziły dzieci Huberta i Asi - ZDJĘCIA

Koniec ZDJĘĆ do "Barw szczęścia"! Produkcja serialu bardzo szybko zaczęła pracować nad nowym sezonem po zakończeniu ostatniego. Gwiazdy zdążyły już nakręcić nową, szałową czołówkę "Barw szczęścia" 2023! Przez ten czas mogliśmy podejrzeć, jak bardzo zmienili się bohaterowie serii, a także kogo już na pewno nie zobaczymy. Czy teraz czekają nas już prawie dwa miesiące bez przecieków z planu? Taką informację zdradziły dzieci Huberta (Marek Molak) i Asi (Anna Gzyra). Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Barwy szczęścia. Koniec pracy na planie! Wszystko wygadały dzieci

Na planie "Barw szczęścia" trwają intensywne prace nad nowym sezonem. Nie tylko kręcone są sceny z powakacyjnych odcinków, ale też powstała fantastyczna nowa czołówka!. Dzięki temu wiemy nie tylko, które pary będą razem na stałe, a kto wyleci z serialu. Niestety, pojawiło się podejrzenie, że nawet Aldona i Borys Grzelakowie pożegnają się w nowym sezonie. Czy ten czas, kiedy możemy podglądać prace na planie "Barw szczęścia" właśnie dobiegł końca?

Całą prawdę o pracy na planie "Barw szczęścia" wygadały dzieci Huberta i jego nowej partnerki Asi. Marysia (Nina Szumowska) i Emil (Artem Malashchuk) ogłosili, że to już naprawdę koniec i mogą udać się na wakacje! 

- Ostatni dzień zdjęciowy🥹 Widzimy się po wakacjach w nowym sezonie @barwyszczescia.official KOCHAM WAS🧡🧡🧡 - napisał Emil z "Barw szczęścia" na swoim profilu na Instagramie. 

- Czekam z ogromną niecierpliwością na nowy sezon Barweczek - pospieszyli z komentarzami fani serialu. 

- Fajne dzieciaczki 🤗

- Wyglądacie bardzo elegancko.

- DO ZOBACZENIA WE WRZEŚNIU PRZED TV. POZDRO 🙌

Zobacz też: Barwy szczęścia po wakacjach. Tolek tuż po ślubie zostawi Irenkę! Wróci do byłej żony

Kodur z Renatą w nowej czołówce Barw szczęścia! Gwiazdor na planie przyznał się do zgubnego nałogu - WIDEO, ZDJĘCIA
Najnowsze