Barwy szczęścia

Nowa Agata w Barwach szczęścia rozłożyła fanów. Metamorfoza Pyrki i lesbijski pocałunek to dopiero początek – ZDJĘCIA

Agatę (Natalia Zambrzycka) w "Barwach szczęścia" znamy od dziecka. Patrzyliśmy jak dorastała na ekranie, układała się z rodzeństwem, aż wreszcie zakochała się w Patryku (Konrad Skolimowski). Zanosiło się na to, że ta para spędzi ze sobą resztę życia, ale los - czyli scenarzyści - chcieli inaczej. Agata rozstała się z narzeczonym w nowym sezonie "Barw szczęścia" pokazała zupełnie nową twarz! Okazuje się, że fani są absolutnie zachwyceni metamorfozą Agaty, która zaczęła nieźle korzystać z życia... Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Barwy szczęścia. Totalna metamorfoza Agaty rozłożyła fanów na łopatki! Piękniejsza i rozwiązła Pyrka w GALERII ZDJĘĆ!   

Pamiętacie małą Agatkę w "Barwach szczęścia"? Dorastanie to trudny okres, a wojenki z bratek Hubertem (Marek Molak) nie pomagały. Na szczęście Agata zawsze miała wsparcie w siostrze Iwonie (Izabela Zwierzyńska), a dziś cała trójka to wspaniali przyjaciele na całe życie!

Miłość Agaty do Patryka w "Barwach szczęścia" wydawała się doskonała. Para miała swoje młodzieńcze problemy, ale byliśmy pewni, że w końcu dojdzie do ślubu. A tu nagle trach - rozdzieliła ich na zawsze Jowita (Magdalena Żak), która "ma wiele za uszami", ale areszt za morderstwo to już dla Pyrki było za dużo. A Patryk stanął po stronie siostry... 

W nowym sezonie "Barw szczęścia" Agata zmieniła się nie do poznania! To nie tylko krótsze włosy, grzywka, eleganckie ciuchy i pewne spojrzenie. Pyrka korzysta z życia, a pocałunek z koleżanką z pracy, to zaledwie niewinny początek. Agata znajdzie się nawet w łóżku hotelu Stańskich z kolegą Justinem (Jasper Sołtysiewicz). 

Kiedy już tak wiele wiadomo i przemianę Agaty w "Barwach szczęścia" "widać jak na dłoni", zapytaliśmy na naszym profilu superseriale.se.pl na Facebooku o to, którą Pyrkę wolą.    

- W którym wydaniu Agata z "Barw szczęścia" wygląda korzystniej?  Przed metamorfozą, czy po metamorfozie?

Fani tłumnie ruszyli z odpowiedzią. I choć większość odniosła się do wyglądu Agaty widać, że ona cała w nowej wersji po prostu kładzie publiczność na kolana!

- Po metamorfozie ♥️

- Po rewelacja z tą grzywką

- Zdecydowanie w drugim?

- Zdecydowanie z grzywką

- Po metamorfozie?

A jakie jest Wasze zdanie o nowej Agacie? Podoba Wam się, czy wolicie dawną, skromną Agatkę? Dajcie znać w sondzie na końcu tekstu!

Zobacz też: Barwy szczęścia. Totalna metamorfoza Agaty! Patryk straci ją na zawsze, ale będzie z Oliwką - ZDJĘCIA, WIDEO

Barwy szczęścia. Patryk pocałuje Oliwkę, a Agata będzie na to patrzeć! To się źle skończy! - ZDJĘCIA
Sonda
Którą Agatę w "Barwach szczęścia" wolicie? Piękną "diablicę", czy dawną nieśmiałą dziewczynkę"
Najnowsze