Barwy szczęścia

Gwiazdy Barw szczęścia zagrają prezydencką parę w nowym serialu o prezydencie Ukrainy! Wyciekły nowe fakty

2022-10-30 13:01

O tym, że gwiazdor "Barw szczęścia", Marcin Hycnar zagra w polskiej wersji "Sługi Narodu" Wołodymyra Zełenskiego pisaliśmy jako pierwsi. Teraz okazuje się, że w jego żonę wcieli się inna gwiazda tego samego serialu! To właśnie jej postać przyniosła Łukaszowi Sadowskiemu (Michał Rolnicki) w "Barwach szczęścia" radosną nowinę, że oprócz syna ma jeszcze córkę Paulinkę (Lena Jastrzębska)! Nowe ZDJĘCIA z nowego serialowego hitu Polsatu w GALERII ZDJĘĆ!

Gwiazdy "Barw szczęścia" zgarnęły główne role w hicie o Wołodymyrze Zełenskim! Zobacz ich w GALERII ZDJĘĆ!

Jako pierwsza buchnęła wieść o tym, że Paweł z "Barw szczęścia" wcieli się w rolę Ignacego Koniecznego, która przyniosła sławę prezydentowi Ukrainy, Wołodymyrowi Zełenskiemu. "Sługa narodu" to serial o tym, jak skromny nauczyciel w wyniku szokującego zbiegu wypadków zostaje głową państwa. A następnie ta historia zdarzyła się naprawdę obecnemu prezydentowi Ukrainy, który walczy z rosyjskim najeźdźcą. Teraz wyciekły nowe fakty o obsadzie polskiej wersji "Sługi narodu"!

Gwiazdy Barw szczęścia zgarnęły główne role w serialu o prezydencie Ukrainy! 

Jak poinformował swiatseriali.interia.pl w rolę byłej żony głównego bohatera zagra Hanna Konarowska-Nowińska, znana m.in. z "Barw szczęścia"! To jej postać, Albina Węgrzyk, szefowa kliniki leczenia niepłodności, poinformowała Łukasza, że ma córkę Paulinkę. W "Słudze narodu" Konarowska zagra byłą żonę Ignacego Koniecznego, która oczywiście będzie miał spory wpływ na jego prezydenckie życie. 

- Wcielam się w rolę Alicji Halickiej, byłej żony Ignacego Koniecznego - nauczyciela, który w niecodziennych okolicznościach zostaje głową państwa. W trakcie trwania serialu moja bohaterka zostaje również prezesem Polskiego Banku Centralnego, czyli jest osobą bardzo bliską prezydentowi. Alicja jest mamą, która troszczy się o swoich bliskich, ale także bardzo profesjonalną urzędniczką, która poważnie podchodzi do pracy i swoich współpracowników - zdradziła Hanna Konarowska. - Alicja ma mózg analityczny, zajmuje się finansami, więc pod tym względem jest mi całkowicie obca. Myśli zupełnie inaczej niż ja i jest mniej emocjonalna. Aktorstwo opiera się przede wszystkim na emocjach i spontaniczności, którą czasem trudno kontrolować. Utożsamiam się natomiast z jej ciepłem i podejściem do rodziny. Alicja przyjaźni się ze swoim byłym mężem. Mam bardzo podobną sytuację. Prywatnie również mam dziecko ze swoim byłym partnerem. Staramy się mieć bardzo dobre relacje i traktujemy się z dużym szacunkiem. Pod tym względem mamy z Alicją dużo wspólnego.

W oryginalnej wersji "Sługi narodu" główny bohater, grany przez dzisiejszego prezydenta Ukrainy, Wołodymyra Zełenskiego nazywał się Wasili Pietrowicz Gołoborodko. W Polsacie w tej roli zobaczymy Marcina Hycnara. Jak rozwinie się po tym występie dalsza kariera gwiazdorów "Barw szczęścia"?

Zobacz też: QUIZ. Najgorsze matki w polskich serialach. Rozpoznasz je po tym co zrobiły swoim dzieciom?    

Barwy szczęścia. Straszna awantura Kasi i Łukasza na planie! Wyciekły WIDEO i ZDJĘCIA! Musisz to zobaczyć
Najnowsze