SZOK! Ciężarna Glinka pokazuje GOŁY brzuch. Bardzo ważny apel do Szumowskiego

2020-04-06 14:25 rr
Glinka chce by rząd zdjął ważny zakaz w szpitalu
Autor: Akpa Glinka chce by rząd zdjął ważny zakaz w szpitalu

Katarzyna Glinka (43 l.) opublikowała w sieci bardzo osobiste zdjęcie. Gwiazda "Barw szczęścia" chciała w ten sposób zwrócić uwagę fanów i internautów na problem, z którym mierzy się wiele ciężarnych kobiet.

Kasia Glinka jest w zaawansowanej ciąży. Aktorkę bardzo martwią ostatnie zaostrzenia przepisów i wprowadzony w Polsce stan epidemii. Gwiazda "Barw szczęścia" postanowiła publicznie sprzeciwić się zakazowi porodów rodzinnych. Na swoim profilu facebookowym opublikowała obszerny wpis na ten temat. Zachęca również wszystkie przyszłe mamy do podpisania petycji.

Zdecydowałam się opublikować zdjęcie, które nie znalazłoby się w social mediach. Te niezwykle intymne momenty z mojego życia uwieczniam w obiektywie ale zwykle dzielę się tylko z najbliższymi. Jednak w słusznej sprawie uznałam ze warto. Przeczytajcie proszę:

To petycja Rodziców do Ministra Zdrowia w sprawie zmiany zaleceń co do Porodów Rodzinnych, nasze stanowisko popiera Rzecznik Praw Obywatelskich [https://www.rpo.gov.pl/pl/content/koronawirus-rpo-porody-rodzinne-mozliwe-takze-podczas-pandemii?fbclid=IwAR3AsF3dUuRdPVMoIO3FawOkd5VwKq14ic4_dwM17m07KKJKCBGiVxE9l0o], nasze postulaty wspiera i udostępnia także Fundacja Dajemy dzieciom siłę. Obecne zalecenia nie są zgodne ze stanowiskiem WHO, są bardzo krzywdzące dla zdrowych rodziców, którzy chcą przeżywać wspólnie cud narodzin i dodatkowo obciążają przeciążony personel na porodówkach, który musi w tej trudnej sytuacji wykazywać większe wsparcie rodzącej. Liczę na to, że dzięki tej petycji sprawa zostanie poruszona i będzie mogło ją poprzeć więcej rodziców zainteresowanych sytuacją na polskich porodówkach. Mamy nadzieję, że uda nam się zmienić te krzywdzące zalecenia. Jeśli ja zostanę wpuszczona do szpitala to mój parter w 100 procentach ma te same wirusy i bakterie... są tez testy na obecność wirusa. W Niemczech nie zabroniono porodów rodzinnych ... to wyjątkowy moment w życiu rodziców, który zostaje w pamięci na zawsze i ogromne wsparcie dla rodzącej. Mam wrażenie, że jest o co powalczyć i przemyśleć czy nie da się przeprowadzać porodów rodzinnych zachowując jednocześnie wszelkie możliwe środki ostrożności...

Link do petycji:
https://www.petycjeonline.com/rodzimyrazem_przywrocenie_porodow_rodzinnych_ze_zdrowym_partnerem?u=4905259

Justyna Kowalczyk ostro krytykuje władze ws koronawirusa

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze