Barwy szczęścia. Zmarły Kazimierz Mazur zostawił po sobie pogrążoną w rozpaczy żonę. Taki los czeka też Amelię w serialu?

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Zmarły Kazimierz Mazur zostawił po sobie pogrążoną w rozpaczy żonę. Taki los czeka też Amelię w serialu?

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Zmarły Kazimierz Mazur zostawił po sobie pogrążoną w rozpaczy żonę. Taki los czeka też Amelię w serialu?

Dokładnie 6 września 2022 roku odszedł wielki gwiazdor "Barw szczęścia'. Kazimierz Mazur ponad 7 lat wcielał się w postać Tomasza Wiśniewskiego, ojca Bożeny Stańskiej (Marieta Żukowska. Tomasz był w serialu partnerem Amelii (Stanisława Celińska), którą wspierał we wszystkich życiowych dramatach. Śmierć gwiazdora "Barw szczęścia" pogrążyła w rozpaczy jego żonę, Katarzynę Gärtner, znaną kompozytorkę. Na razie nie wiadomo, jak pożegnamy Tomasza w serialu. Czy Amelia w "Barwach szczęścia" podzieli los żony aktora?

"Barwy szczęścia". Śmierć Kazimierza Mazura pogrążyła w rozpaczy jego żonę. Czy to samo spotka Amelię?

Jak poinformował portal swiatseriali.interia.pl Katarzyna Gärtner, wdowa po słynnym Tomaszu z "Barw szczęścia" po jego śmierci pogrążyła się w głębokiej żałobie. Słynna kompozytorka m.in. "Małgośki" dzięki miłości męża wygrała z rakiem, przetrwała pożar i wyszła na prostą z trzech udarów. Ale śmierci męża nie może odżałować. Jak będzie wyglądało życie Amelii bez ukochanego Tomasza?

Wielkie wzruszenia w "Barwach szczęścia" 

Amelia i Tomasz w "Barwach szczęścia" wzięli ślub po kilku latach prawdziwej przyjaźni w 10 sezonie serialu. To była późna miłość, w której para starszych państwa odnalazła prawdziwe szczęście na resztę życia. Na ich ślubie w 2016 roku płakali wszyscy fani, a ich dzieci Bożena i odnaleziony po latach syn Amelii, Bruno Lesław Żurek nie kryli wzruszenia na ceremonii. Ja teraz twórcy serialu poradzą sobie ze śmiercią grającego Tomasza Kamierza Mazura?   

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2661: Bożena wypędzi Zaborskiego z gabinetu Bruna! Skasuje niewygodne nagranie z monitoringu - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022

Amelia i Tomasz w "Barwach szczęścia" byli mądrymi, dojrzałymi ludźmi. I choć nie zawsze zgadzali się z tym, co robią ich dzieci, zawsze ich wspierali, tak jak siebie na wzajem - na dobre i na złe. Amelia i Tomasz już od jakieś czasu szykowali się na pożegnanie z życiem, porządkując wszystkie ważne sprawy doczesne. 

Amelia i Tomasz w "Barwach szczęścia" szykowali się na śmierć

W 2020 roku temu Amelia i Tomasz w "Barwach szczęścia" zaczęli szykować się na śmierć. Pod wpływem impulsu w 2069 odcinku "Barw szczęścia" Wiśniewscy zaczęli szykować pogrzeb, wybrali nagrobek, policzyli koszty pochówku i uprzedzili dzieci w co chcą być ubrani w trumnach. Być może już wtedy Wiśniewscy przeczuwali zbliżającą się śmierć, ale na szczęście żyją w serialu do dzisiaj. Serial kręcony jest z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, więc na razie oglądamy odcinki nagrane za życia Kazimierza Mazura. Jak potoczą się dalej losy Amelii, skoro jej ukochany Tomasz któregoś dnia nie pojawi się na planie?

O planach produkcji "Barw szczęścia", dotyczących rozwiązania wątku Amelii i Tomasza będziemy informowali na bieżąco.   

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2673: Przerażające odkrycie Oliwki w hotelu Stańskich! Tego gościa nikt się tu nie spodziewał – ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze