Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Wiadomo kogo wybierze Oliwka po zdradzie Kajtka. Nareszcie przestali się ukrywać - ZDJĘCIA

Z "Barw szczęścia" płyną super informacje! Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) po zdradzie Kajtka (Jakub Dmochowski) nareszcie znajdzie szczęście! W dodatku będzie miało to wiele wspólnego z życiem grającej ją gwiazdy... Na ZDJĘCIACH z planu "Barw szczęścia" widać Oliwkę całującą się z Patrykiem (Konrad Skolimowski), coraz częściej pojawia się też u boku Tomasza Kępskiego (Jakub Sokołowski). Ale z tego, co prezentują na swoich profilach na Instagramie Gąsiewska i jej bliski kolega z planu jasno wynika, że plotki zostały potwierdzone. Ale na drodze do szczęścia tej pary w serialu znów stanie Lilly (Mayu Gralińska Sakai)! Z kim Oliwka zwiąże się na resztę życia - sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Barwy szczęścia. Zdradzamy z kim będzie Oliwka! Gwiazdy pokazały całą prawdę

Śliczna Oliwka w "Barwach szczęścia" byłą szczęśliwa z Kajtkiem. Para znała się od dziecka i wyglądało na to, że spędzą razem życie. Niestety, kiedy Kajtek polecał do chorego ojca do Singapuru poznał tam egzotyczną piękność Lilly i po prosu Oliwkę zdradził. Co gorsze, dziewczyna przyleciała za nim do Polski i wcale nie miała zamiaru oddać go narzeczonej. Okazuje się, że Lilly może też stanąć na drodze do nowego szczęścia Oliwki!  

Z kolei grająca Oliwkę w "Barwach szczęścia" Gąsiewska od jakiegoż czasu prywatnie pokazuje się z kolegą z planu. Od razu pojawiły się plotki, że gwiazdy "Barw szczęścia" są parą, aż w końcu8 oni sami postanowili pokazać jak jest prawda!

Jeżeli wierzyć temu, co Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz równolegle opublikowali na swoich profilach na Instagramie, w "Barwach szczęścia" Oliwka zwiąże się z Justinem! Tyle, że nowy szef hotelu Stańskich będzie dosłownie "rozrywany" przez kobiety - w łóżku z nim wyląduje nawet Agata! No i oczywiście piękna Lilly wróci do gry...

Czy Oliwka z Justinem w "Barwach szczęścia" będą szczęśliwi razem, jak grający ich aktorzy? Przekonamy się śledząc ich wątek w nowych odcinkach w TVP2.  

Zobacz też: Barwy szczęścia. Totalna metamorfoza Agaty! Patryk straci ją na zawsze, ale będzie z Oliwką - ZDJĘCIA, WIDEO

Barwy szczęścia. Patryk pocałuje Oliwkę, a Agata będzie na to patrzeć! To się źle skończy! - ZDJĘCIA
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze