Barwy szczęścia po wakacjach. Sensacyjny powrót Kępskiego! To dla niego Oliwka ostatecznie rzuci Kajtka? - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia po wakacjach. Sensacyjny powrót Kępskiego! To dla niego Oliwka ostatecznie rzuci Kajtka? - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia po wakacjach 2022

Barwy szczęścia po wakacjach. Sensacyjny powrót Kępskiego! To dla niego Oliwka ostatecznie rzuci Kajtka? - ZDJĘCIA

"Barwy szczęścia" promują nowy sezon m.in. wspólnym zdjęciem Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) nie z kim innym, jak z Kępskim (Jakub Sokołowski)! Jak pisaliśmy jako pierwsi bogacz wróci z USA i bez Iwony i najwyraźniej znajdzie sobie pocieszenie. Czy to dla niego właśnie zdradzona Oliwka rzuci niewiernego Kajtka (Jakub Dmochowski)? Jeżeli tak się stanie, to szykuje się niezła roszada w nowym sezonie "Barw szczęścia"! Oceń w GALERII ZDJĘĆ do kogo bardziej pasuje Oliwka!

"Barwy szczęścia" po wakacjach. Kępski i Oliwka będą parą? Szokujące zmiany w nowy sezonie

Kępski pojawił się w "Barwach szczęścia" jako bardzo niesympatyczny bohater. Jako pacjent Iwony (Iwona Zwierzyńska) był mocno uciążliwy, ale ostatecznie zrozumiał swoje błędy i okazał się czułym i dobrym kochankiem. Para razem poleciała do USA, skąd bajecznie bogaty biznesem wróci sam. Czy to on zostanie nowym partnerem Oliwki?

Kępski zapomni o Iwonie?

Pewne jest, że Iwona do "Barw szczęścia" już nie wróci. Grająca ją Zwierzyńska przeprowadziła się do Londynu i pożegnała z serialem. Ale Kępski na ekran wróci i okazuje się, że zdobędzie kolejną ślicznotkę! Tak to wygląda przynajmniej z zapowiedzi nowego sezonu, które udostępniła produkcja na oficjalnym profilu na Instagramie.  

Nie przegap: Tajny ślub Lilki z M jak miłość? Monika Mielnicka odebrała kosmicznie drogą suknię! To on będzie jej mężem? – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022
Barwy szczęścia. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022

Oliwka w "Barwach szczęścia" przeżyła wielki dramat, bo jej narzeczony Kajtek zdradził ją z Lilly (Mayu Gralińska Sakai). Oczywiście natychmiast zakręciło się wokół niej kilku adoratorów, w tym Patryk (Konrad Skolimowski) po rozstaniu z Agatą (Natalia Zambrzycka).  Ale wygląda na to, że mogą zostać pokonani przez silniejszego konkurenta!

Miłość czy skandal?

Czy Kępski uwiedzie Oliwkę w nowym sezonie "Barw szczęścia" i dzieki niemu dziewczyna zapomni o niewiernym Kajtku? A może po prostu zostanie jej przyjacielem i doradzi jej, jak sobie poradzić w tej trudnej sytuacji? Niewykluczone, że ta para stanie się też obiektem jakiegoś skandalu... Wszystkiego dowiemy się w nowych odcinkach od 5 września w TVP. 

Zobacz też: Mateusz i Ala z M jak miłość pokazali się publicznie jako para na ramówce TVP?! Ależ Mostowiak wyprzystojniał przy ślicznej partnerce - ZDJĘCIA, WIDEO

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze