Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Będzie powrót Agaty i Patryka w nowym sezonie?! Widzowie zadecydowali

2023-06-25 21:57

Agata (Natalia Zambrzycka) i Patryk (Konrad Skolimowski) wrócą do siebie w nowym sezonie "Barw szczęścia"?! Widzowie zadecydowali, która para powinna być razem. Nie da się ukryć, że zarówno u Pyrki, jak i jej byłego narzeczonego, sporo się pozmieniało i oboje są teraz singlami. Mało tego, Agata i Patryk mieli okazję przemyśleć sporo kwestii, które wcześniej ich poróżniły. Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) zniknęła z życia Jezierskiego na dobre, więc Pyrka nie ma o kogo być zazdrosna. Czy to możliwe, że miłość powróci, a oni stworzą parę raz jeszcze?

Agata i Patryk znów razem w "Barwach szczęścia" po wakacjach?

Pyrka i Jezierski rozstali się już dłuższy czas temu, bo mimo narzeczeństwa i pierścionka na palcu Pyrki, nie mogli dogadać się w wielu kwestiach. Po licznych kłótniach i ostrych przepychanek słownych doszło do pierwszego zerwania zaręczyn, a potem do powrotu. Niestety za drugim razem też nie udało się posklejać relacji i narzeczeństwo upadło na dobre. Agata wykazywała dużą zazdrość o znajomość mężczyzny z Oliwką i coś w tym chyba było, bo Jezierski był niedługo po zerwaniu w nowym związku ze Zbrowską. To uczucie okazało się porażką i para szybko ze sobą zerwała, a raczej to do Oliwki doszło, że wcale byłego narzeczonego Agaty nie kocha. W międzyczasie Patryk wpadł w oko pewnej uczennicy, ale oczywiście zachowywał stosowny dystans w próbach podrywu przez nastolatkę. 

Tymczasem Agata rozwinęła się zawodowo, zainwestowała w siebie, zmieniła nieco wizerunek. Zajęła się rodziną i pocieszaniem Huberta (Marek Molak) po wyjeździe Klary (Olga Jankowska). Przeszła niemałą zmianę, ale czy to oznacza, że byłaby jeszcze zdolna związać się z Patrykiem? Czy on chciałby wrócić do Agaty, z którą spędził tak wiele wspólnych chwil?

Widzowie "Barw szczęścia" już wybrali 

Zapytaliśmy obserwatorów facebookowego profilu Superseriali o to, którą z par widzieliby znów razem. Mając do wyboru Tomka (Jakub Sokołowski) i Iwonę (Izabela Zwierzyńska) oraz Agatę i Patryka, zdecydowanie postawili na tę drugą! Posypały się komentarze, że Pyrka i Jezierski powinni dalej tworzyć parę i związać się za sobą na nowo. Oczywiście, chociaż widzowie byliby chętni oglądać Agatę i Patryka znów razem, to nie oznacza, że do takiej sytuacji dojdzie. Nie jest to jednak wykluczone, bo oboje są singlami i raczej nie zapowiada się, że na horyzoncie pojawią się ich drugie połówki. Może jednak są sobie pisani? O wszelkich zmianach poinformujemy na bieżąco. 

Barwy szczęścia. Pierwsze takie spotkanie Kasi, Łukasza, Bożeny i Bruna po serii tragedii w nowym sezonie!
Najnowsze