Barwy szczęścia po wakacjach. Agata wypięknieje i wróci do Patryka w najmniej spodziewanym momencie - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia po wakacjach. Agata wypięknieje i wróci do Patryka w najmniej spodziewanym momencie - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia po wakacjach

Barwy szczęścia po wakacjach. Agata wypięknieje i wróci do Patryka w najmniej spodziewanym momencie - ZDJĘCIA

W nowym sezonie serialu "Barwy szczęścia" kolejny zwrot akcji w związku Agaty (Natalia Zambrzycka) i Patryka (Konrad Skolimowski) ! Para narzeczonych rozstała się kilka miesięcy temu powodu aresztowania Jowity (Magdalena Żak), oskarżonej o morderstwo. Dla Agaty to było już za dużo, a Patryk murem stanął w obronie siostry. Okazuje się jednak, że w "Barwach szczęścia" po wakacjach Agata do Patryka wróci! Odmieniona Pyrka pojawi się w niespodziewanym momencie i być może w końcu zobaczymy ich ślub! Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

Barwy szczęścia po wakacjach. Agata i Patryk znowu razem?! Pyrka zmieni się nie do poznania - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

W "Barwach szczęścia" po wakacjach zobaczymy jednak ślub Agaty i Patryka? Fani juŻ pożegnali się z ta myślą, bo narzeczeni rozstali się z hukiem w ostatnim sezonie i Pyrka wyjechała. Ale jak pokazują najnowsze ZDJĘCIA z akcji promocyjnej nowego sezonu, Agata i Patryk znowu będą razem! W dodatku Pyrka niesamowicie wypięknieje!

Totalna metamorfoza Agaty w "Barwach szczęścia"

Agata w nowym sezonie "Barw szczęścia" zmieni się z uroczej "dziewczynki", która w chwilach stresu zasłania twarz długimi, prostymi włosami. Teraz u boku Patryka widzimy pewną siebie kobietę w szałowej fryzurze - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Zobacz też: Totalna metamorfoza gwiazdy M jak miłość! Małgorzata Pieńkowska już tak nie wygląda! Nowa Marysia oszołomiła fanów - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022

Nowy sezon "Barw szczęścia" promowany jest również ZDJĘCIEM uśmiechniętej Sławki (Ewelina Serafin) z Jowitą. Czy to oznacza, że Jezierska wyjdzie na wolność i zostanie uniewinniona? Jeżeli tak się stanie Agata nie tylko wróci, ale jeszcze będzie musiała przeprosić rodzinę swojego narzeczonego. 

Agata i Patryk w "Barwach szczęścia" jednak wezmą ślub?

Patryk w "Barwach szczęścia" wprawdzie po rozstaniu z Agatą "smalił cholewki" do Oliwki, ale nic nie zapowiada, aby była nim zainteresowana. Wokół niej nadal będzie krążył skruszony Kajtek (Jakub Dmochowski), a niespodziewany powrót Kępskiego (Jakub Sokołowski) może wywrócić ten układ do góry nogami. 

Odmieniona Agata wróci do innego świata w "Barwach szczęścia". Sama też bardzo się zmieni. Czy para wydorośleje na tyle, aby nareszcie podjąć dorosła decyzję o rozstaniu?  '

Nie przegap: M jak miłość. Tak teraz wygląda Marta. Podobna do mamy Barbary Mostowiak? - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany