Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Wielkie zmiany w życiu Franka. Będzie ryzykował życie dla nowej pracy

2020-07-29 15:51 Ag
Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Wielkie zmiany w życiu Franka. Będzie ryzykował życie dla nowej pracy
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Wielkie zmiany w życiu Franka. Będzie ryzykował życie dla nowej pracy

Franek (Mateusz Banasiuk) z serialu "Barwy szczęścia" w nowym sezonie po wakacjach 2020 zmieni swoje życie. Będzie walczył o syna Stefanka (Eryk Martyński) z byłą dziewczyną Cariną (Divine Kitenge-Martyńska), a poza tym znajdzie pracę, w której poczuje, że wypełnia swoje powołanie. Franek wybierze bardzo niebezpieczny zawód. Śmierć nie raz spojrzy mu w oczy w nowych odcinkach "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej. Czy związek Franka i Reginy (Kamila Kamińska) przetrwa taką trudną próbę?

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 17.08.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Nowy sezon "Barw szczęścia" po wakacjach 2020 przyniesie spore zmiany w życiu Franka! Ukochany Reginy, ojciec Stefanka, niedoszły zięć Stefana Górki (Krzysztof Kiersznowski) ma za sobą trudny czas. Najpierw poważna choroba Reginy i brak diagnozy co jej naprawdę dolega, a potem wojna z Cariną o dziecko. Kiedy jego była wróciła do "Barw szczęścia" po długim pobycie we Francji zaczęły się pretensje i oskarżenia. Do tego stopnia, że Carina zarzuciła Frankowi, że zaniedbuje syna przez kochankę! Zmuszała go tez, żeby więcej płacił na dziecko.

Patrz też: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Regina i Franek zostaną rodzicami. Zabiorą Carinie syna Stefanka?

W nowych odcinkach "Barw szczęścia" Franek odetchnie, ale nie na długo. Odzyska Stefanka, ale czeka go walka o synka. Jakby tego było mało to mężczyzna postanowi wreszcie poszukać stabilnej pracy, która da mu pewne źródło dochodu. Dokona szokujące wyboru, który będzie się wiązał z ogromnym zagrożeniem. W następnym sezonie "Barw szczęścia" Franek zostanie strażakiem. I od razu pójdzie na pierwszy ogień w niebezpiecznych akcjach.

Wielkie oszustwo w Barwach szczęścia. Rafał Maślak pokazał jak robią wszystkich w konia - WIDEO

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sprawdź też: Glinka odeszła z Barw szczęścia. Znana celebrytka zastąpi Kasię w nowym sezonie po wakacjach 2020?

Mateusz Banasiuk na swoim Instagramie pokazał się już jako strażak Franek. Ma za sobą naprawdę ciężkie sceny, kręcone w upale i pełnym słońcu, oczywiście w strażackim mundurze.
"Ciepło Wam? To załóżcie jeszcze rękawiczki narciarskie, kominiarkeę i wskoczenie do śpiwora to poczujecie się tak jak ja dzisiaj na planie 😜 A tak serio, to podziwiam strażaków że są w stanie ruszyć do akcji w tym stroju. Wielki ukłon dla Was 🦾" - napisał.

Fani aktora z "Barw szczęścia" początkowo myśleli, że Banasiuk znów zagra w serialu "Strażacy", gdzie wcielał się w postać Staszka "Młodego". Jego serialowa ukochana Regina rozwiała jednak wszystkie wątpliwości - pokazała fragmenty scen z pożaru, w którym poszkodowanych będzie ratował Franek.

Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Regina (Kamila Kamińska), Franek (Mateusz Banasiuk)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Regina (Kamila Kamińska), Franek (Mateusz Banasiuk)
Barwy szczęścia odc. 2260. Carina (Divine Kitenge-Martyńska), Stefanek (Eryk Martyński), Franek (Mateusz Banasiuk)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2260. Carina (Divine Kitenge-Martyńska), Stefanek (Eryk Martyński), Franek (Mateusz Banasiuk)
Barwy szczęścia odc. 2186. Regina (Kamila Kamińska), Franek (Mateusz Banasiuk)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2186. Regina (Kamila Kamińska), Franek (Mateusz Banasiuk)
Barwy szczęścia odc. 2186. Regina (Kamila Kamińska), Franek (Mateusz Banasiuk)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2186. Regina (Kamila Kamińska), Franek (Mateusz Banasiuk)

Najnowsze