Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Pijak Damian rzuci Sabinę i uwiedzie Dominikę?! To wina Stawickiego!

2020-07-10 8:55 sz
Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Pijak Damian rzuci Sabinę i zacznie uganiać się za Dominiką?! To wina Stawickiego!
Autor: Artrama Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Pijak Damian rzuci Sabinę i zacznie uganiać się za Dominiką?! To wina Stawickiego!

Po wakacjach 2020 w serialu "Barwy szczęścia" związek Dominiki (Karolina Chapko) ze Stawickm (Piotr Borowski) stanie pod znakiem zapytania! Czy Damian (Michał Lesień) wykorzysta szansę na odzyskanie dziewczyny? W nowych odcinkach między nim i Sabiną (Barbara Kurzaj) zaiskrzy. To znaczy, że w "Barwach szczęścia" możemy spodziewać się miłosnego trójkąta! Sprawdź, co się wydarzy.

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 17.08.2020, w TVP2

W nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" Dominika zamieszka ze Stawickim! Bogaty lekarz podejmie decyzję o związaniu się z byłą prostytutką na stałe. Spełni swoje obietnice i oboje przeprowadzą się do ogromnej willi. Dziewczyna jednak szybko przekona się, że ponownie trafiła na drania i dała się oszukać!

- Rolą kobiety jest dawać mężczyźnie seks i w pełni poświęcić się obowiązkom domowym! - usłyszy Dominika. Bohaterka po przejściach w poprzednich związkach obiecała sobie, że już nigdy nie będzie zależna od mężczyzny i zacznie zastanawiać się nad sensem budowania przyszłości ze Stawickim.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Zosia Zborowska musi zostać Anetą! Twarda umowa wiąże gwiazdę 

Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Natalia znajdzie nową miłość? Maria Dejmek pokazuje biust na planie serialu!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Tymczasem w "Barwach szczęścia" Damian, wciąż zakochany w Dominice, dowie się, że wybranka wyprowadziła się do bogacza i będzie chciał się napić. Od wrócenia do nałogu uratuje go Sabina, która zacznie czuć coś więcej do kolegi ze spotkań Anonimowych Alkoholików... najwyraźniej z wzajemnością. Para zacznie spędzać ze sobą coraz więcej czasu.

Co jednak zrobi Damian w "Barwach szczęścia", gdy dotrze do niego, że między Dominiką i Stawickim przestało się układać? Czy rzuci Sabinę i znowu będzie zabiegał o względy atrakcyjnej kelnerki? Przekonamy się dopiero w nowych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach 2020.

Sprawdź też: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Kasia dostanie przesyłkę, która zmieni jej życie! Synek Ksawery wbije jej nóż w serce

Najnowsze