Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Marek i Iwona postawią się rodzinie! Ich romans zniszczy Pyrków?

2020-08-06 16:00 sz
Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Marek i Iwona postawią się rodzinie! Ich romans zniszczy Pyrków? -
Autor: INSTAGRAM Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Marek i Iwona postawią się rodzinie! Ich romans zniszczy Pyrków? -

W serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 Marek (Marcin Perchuć) i Iwona (Izabela Zwierzyńska) postawią się rodzinie! Bohaterowie "Barw szczęścia" w nowym sezonie nie dadzą się presji ze strony bliskich i nie zakończą swojego romansu, choć może on zniszczyć całą rodzinę Pyrków. Iwona i Marek zdecydują się iść przez życie razem, na dobre i na złe. Czy w "Barwach szczęścia" zobaczymy rodzinną tragedię?

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 17.08.2020, w TVP2

W "Barwach szczęścia" po wakacjach 2020 Marek i Iwona będą musieli zmierzyć się z gniewem rodziny. Do tej pory ich romans zaakceptowała Agata (Natalia Zambrzycka) i Klara (Olga Jankowska), a Krystyna (Hanna Bieluszko) powoli zaczęła oswajać się z sytuacją. Gorzej było z Witkiem (Witold Sosulski) oraz z Hubertem (Marek Molak), którzy nie do końca akceptują związek bliskich. Najgorzej jednak na wieść o romansie ojczyma z pasierbicą zareagowali dziadkowie.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Chory Hubert wróci do treningów! Staś narazi brata na śmierć?

Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Iwona weźmie ślub z Markiem? Wyciekły zdjęcia z planu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Struzikowie w "Barwach szczęścia" wprost oznajmili, że prawdopodobnie nigdy nie wybaczą Markowi, że uwiódł córkę swojej zmarłej żony. Wykrzyczeli, że to skrajna patologia! W nowych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach 2020 Iwona i Złoty jednak nie ugną się pod złością i naciskami seniorów. Wciąż będą razem, a dziadkowie - będą musieli to zaakceptować!

Back to work! 🎬🎬🎬 I miss my holiday (especially evening sea swimming sessions and beautiful sunset by the beach) but it’s nice to be back.
Wracam do pracy. Trochę tęskno za wakacjami, zwłaszcza za nocnymi kąpielami w morzu i zachodami słońca na plaży, ale miło jest wrócić na plan! napisała gwiazda zwracając się do swoich polskich i anglojęzycznych fanów. Na zdjęciach z planu "Barw szczęścia" widać, że szczęścia będzie dopisywało Iwonie i Markowi. Nareszcie znaleźli miłość!

Sprawdź też: Barwy szczęścia. Maria Dejmek ujawniła prawdę o swoim synku. Nie radzi sobie po przerwaniu macierzyńskiego

Najnowsze