Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Kasia chora psychicznie. Łukasz doprowadzi ją do takiego stanu

2020-07-14 7:38 Ag
Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Kasia chora psychicznie. Łukasz doprowadzi ją do takiego stanu
Autor: Artrama Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Kasia chora psychicznie. Łukasz doprowadzi ją do takiego stanu

Kasia (Katarzyna Glinka) z serialu "Barwy szczęścia" w nowym sezonie po wakacjach 2020 będzie na skraju załamania psychicznego! Pierwsze objawy choroby pojawią się tuż po tym jak do życia Kasi i Łukasza (Michał Rolnicki) wróci jego biologiczna córka, Paulinka (Lena Jastrzębska). Potem będzie już tylko gorzej, aż w 2279 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Kasia uprzedzi męża, że odchodzi, bo jak z nim zostanie wpadnie w kompletny obłęd.

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 17.08.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Małżeństwo Kasi i Łukasza w nowym sezonie "Barw szczęścia" rozpadnie się z powodu dziecka! Nieślubna córka Sadowskiego, owoc jego dziennikarskiego śledztwa, bo przecież oddał swoje nasienie do banku w klinice leczenia niepłodności, postawi przyszłość związku tej pary poz znakiem zapytania. A zacznie się niewinnie, w 2275 odcinku "Barw szczęścia" od list 6-letniej Paulinki do Ksawerego (Bartosz Gruchot). Syn Kasi i Łukasz nie będzie miał jeszcze pojęcia, że Paulinka jest jego siostrą, ale będzie chciał się z nią spotkać.

Powrót Paulinki i jej matki Izy Małek (Agnieszka Warchulska) do Warszawy jeszcze bardziej wszystko skomplikuje! Bo 6-latka już w 2279 odcinku "Barw szczęścia" pozna prawdę o swoim biologicznym ojcu. Łukasz nie zaprzeczy kiedy córka zapyta czy jest jej tatą. To będzie ponad siły Kasi!

Patrz też: Katarzyna Glinka odchodzi z Barw szczęścia. Kasia wyjedzie na zawsze! Zostawi Łukasza i ich syna Ksawcia?

Zazdrość o dziecko w 2279 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2020 wpędzi Kasię w taki stan, że zacznie podejrzewać u siebie chorobę psychiczną. Dręczona myślą, że Paulinka i Iza odbiorą jej wszystko, co tak bardzo kocha. rodzinę, którą nie bez trudu stworzyła dla Ksawcia postanowi odejść od męża!

Barwy szczęścia po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Rodzice Patryka wkroczą do akcji! Kasia odejdzie od Łukasza, a Bożena od Bruna

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kasia, na skraju załamania psychicznego w 2279 odcinku "Barw szczęścia" postawi Łukasza przed faktem dokonanym. Zapowie mu, że wyjeżdża do Włoch, bo nie zniesie dłużej Paulinki i boi się o swoje zdrowie. Sadowski nie zdoła jej zatrzymać. Niestety Kasia zabierze mu także syna Ksawcia!

Sprawdź też: Agata z Barw szczęścia drastycznie schudła! Natalia Zambrzycka ujawniła dlaczego znika w oczach

Najnowsze