Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Ewunia zamieszka z dziadkami. Piotr pogrąży się w depresji po stracie córki!

2020-08-04 13:19 Ag
Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Ewunia zamieszka z dziadkami. Piotr pogrąży się w depresji po stracie córki!
Autor: Artrama Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Ewunia zamieszka z dziadkami. Piotr pogrąży się w depresji po stracie córki!

Ewunia (Gabriela Ziembicka) wróci do serialu "Barwy szczęścia" w nowym sezonie po wakacjach 2020, ale przejdzie przez prawdziwe piekło. Po śmierci ukochanej mamy Marty (Katarzyna Zielińska) i młodszej siostry Moniki (Natalia Żyłowska) dziewczynka będzie potrzebowała poczucie bezpieczeństwa i bliskości. Nie da jej tego ojciec Piotr (Piotr Jankowski). Dlatego w 2278 odcinku "Barw szczęścia" Ewa zamieszka z dziadkami - babcią Elżbietą (Marzena Trybała) i Karolem (Tadeusz Borowski). Walawski po stracie córka wpadnie w jeszcze większą depresję!

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 17.08.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Ewunia zniknęła w "Barw szczęścia" kilka miesięcy temu! Dlaczego? Bo Piotr razem z Ewą i jej młodszym bratem Miłoszem (Jakub Kwinta) wyprowadził się z osiedla "Pod Sosnami". Walawski nie był w stanie mieszkać dłużej w mieszkaniu zmarłej Marty, gdzie wszystko przypominało mu o tragicznym wypadku, w którym zginęła Moniczka. Chciał rozpocząć nowe życie, żeby uporać się jakoś z żałobą po śmierci córeczki. Nie zdążył jednak nawet pożegnać się z Moniczką...

Patrz też: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Ewunia wróci zupełnie odmieniona! Nie będzie z nią ojca Piotra

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach 2020 okaże się, że Piotr nie poradził sobie w roli samotnego ojca, a przeprowadzka z dziećmi do innej dzielnicy Warszawy wcale nie przyniosła mu ukojenia. Wręcz przeciwnie - zdany tylko na siebie popadnie w jeszcze większą depresję i nie będzie w stanie zajmować się Ewą i Miłoszkiem. Co się stanie z dziećmi Walawskiego?

Wielkie oszustwo w Barwach szczęścia. Rafał Maślak pokazał jak robią wszystkich w konia - WIDEO

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nie przegap: Dramat aktora Barw szczęścia. Krzysztof Kiersznowski w szpitalu! Straszna diagnoza po operacji

Ewunia jak zawsze będzie mogła liczyć na kochających dziadków. To Elżbieta i Karol Żeleńscy wezmą do siebie wnuczkę. W 2278 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2020 Ewunia razem z babcią odwiedzi w szpitalu Artura Chowańskiego (Jacek Rozenek). Przybranemu tacie zwierzy się, że mieszka z dziadkami, ponieważ pogrążony w depresji Walawski nie może się nią zająć.

W nowym sezonie "Barw szczęścia" Ewunia znów będzie miała kochającą rodzinę, ale co z Miłoszkiem? Zajmie się nim jego matka Iga Walawska (Ada Fijał), która straciła prawa rodzicielskie, bo jest chora psychicznie i kiedyś niesłusznie oskarżyła Piotra o molestowanie dzieci? Walawski na pewno na to nie pozwoli! Prędzej przekaże opiekę nad Miłoszkiem swojej byłej teściowej Elżbiecie.

Barwy szczęścia, odc. 2159. Piotr Walawski (Piotr Jankowski), Ewunia (Gabriela Ziembicka), Miłoszek (Jakub Kwinta)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odc. 2159. Piotr Walawski (Piotr Jankowski), Ewunia (Gabriela Ziembicka), Miłoszek (Jakub Kwinta)
Najnowsze