Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Dominika da się omotać Stawickiemu! Zamieszkają razem?

2020-06-05 15:26 sz
Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Dominika da się omotać Stawickiemu! Zamieszkają razem?
Autor: TVP VOD Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Dominika da się omotać Stawickiemu! Zamieszkają razem?

Po wakacjach 2020 w serialu „Barwy szczęścia” Dominika (Karolina Chapko) zamieszka ze Stawickim (Piotr Borowski)?! Była prostytutka o niczym innym nie marzy, jednak szanowany lekarz chyba nie do końca traktuje ją poważnie. W finale bieżącego sezonu „Barw szczęścia” porzuci ją w święta Bożego Narodzenia! Czy Dominika da mu się omotać? Czy Zbigniew złamie jej serce? Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach po wakacjach 2020.

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 17.08.2020, w TVP2

Dominika z serialu „Barwy szczęścia” zdecydowanie nie ma szczęścia do mężczyzn. Najpierw był pijak Damian (Michał Lesień), a później musiała zerwać zaręczyny z Sebastianem, który chciał zrobić z niej swoją zabawkę. Do tego doszedł Klemens (Sebastian Perdek), który wykorzystując trudną sytuację dziewczyny, namówił ją do roznegliżowanego sprzątania jego mieszkania. 

Dominika w „Barwach szczęścia” postanowiła dać sobie spokój z facetami. I wtedy pojawił się Stawicki. Kiedyś był jednym z jej klientów. Wspominała go wyjątkowo dobrze, bo jak sama mówiła, „to było coś więcej, niż seks”. Szanowany lekarz od razu przeszedł do rzeczy i ni stad, ni zowąd, postanowił pojąć ją za żonę!

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Regina i Franek zostaną rodzicami. Zabiorą Carinie syna Stefanka?

Zaczął ją adorować i obiecywał śliwki na wierzbie. W serialu „Barwy szczęścia” Renata (Anna Mrozowska) wyczuła podstęp i przestrzegała przyjaciółkę przed romansem z zamożnym mężczyzną.

On jednak nie ustawał w staraniach. Składał obietnice wspólnego zamieszkania, a nawet namówił Dominikę, żeby wybierała meble do ich nowego domu. W ostatnim 2274 odcinku „Barw szczęścia” jednak zostawi ją samą w święta! To nie zapowiada nic dobrego.

Na szczęście Dominiki, po wakacjach 2020 najwyraźniej para zażegna konflikt. W zwiastunie nowych odcinków widać, jak Stawicki nosi na rękach ukochaną, w pięknej kuchni. Czy to znaczy, że naprawdę razem zamieszkają? Nasza bohaterka najwyraźniej znowu da się omotać...

Sprawdź też: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Rodzice Patryka wreszcie poznają Agatę! Kompromitacja podczas pierwszej wizyty

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Super Raport 04 VI (Goście: Borowski, Jakubiak, J.Sokołowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze