Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Chory Hubert wróci do treningów! Staś narazi brata na śmierć?

2020-08-06 14:59 sz
Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Chory Hubert wróci do treningów! Staś narazi brata na śmierć?
Autor: INSTAGRAM Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Chory Hubert wróci do treningów! Staś narazi brata na śmierć?

W "Barwach szczęścia" po wakacjach 2020 Hubert (Marek Molak) wróci do morderczych treningów! W ubiegłym sezonie serialu "Barwy szczęścia" Pyrka ledwo uszedł z życiem po skandalicznej walce MMA. Lekarze cudem uratowali bohatera i sprawili, że wrócił do względnie normalnego życia. Niestety, najwyraźniej Hubert w nowych odcinkach "Barw szczęścia" zamierza to wszystko zaprzepaścić, a w dodatku zrobi to ze wsparciem Stasia (Olaf Kaprzyk)!

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 17.08.2020, w TVP2

W "Barwach szczęścia" po wakacjach 2020 zobaczymy Huberta i jego starania o powrót do normalnego życia. W zeszłym sezonie Pyrka znalazł się na skraju śmierci po ustawionej walce MMA, w wyniku której trafił w stanie krytycznym do szpitala. Miał krwiaka mózgu, który doprowadził do śpiączki, z której lekarze nie byli w stanie go wybudzić. Gdy w końcu się udało, okazało się, że Hubert nie może mówić ani się ruszać. Bohater "Barw szczęścia" otrzymał szansę, gdy wszczepiono mu specjalne urządzenie do mózgu, dzięki któremu stanął na nogi. Dostał jasne zalecenia: nie może się przeciążać ani stresować, inaczej w każdej chwili wszystko może pójść na marne.

Sprawdź też: Barwy szczęścia. Maria Dejmek ujawniła prawdę o swoim synku. Nie radzi sobie po przerwaniu macierzyńskiego

Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Iwona weźmie ślub z Markiem? Wyciekły zdjęcia z planu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Niestety, najnowsze wideo z planu "Barw szczęścia" wskazuje na to, że Hubert już niedługo po wyjściu ze szpitala zacznie morderczy trening u boku Stasia, który zapałał wielką miłością do siłowni i do boksu! Na wideo na "TikToku" widać, jak serialowy Hubert robi intensywne brzuszki tuż obok młodszego brata. Czy to skończy się kolejną tragedią?

Wiemy już, że w nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 Hubert będzie chciał jak najszybciej wrócić do pracy, choć Klara (Olga Jankowska) będzie temu mocno przeciwna. Wbrew zakazom przerażonej i zmartwionej żony, Pyrka wróci na plan programu "Ex-Ex" i odnowi współpracę z Mariolką (Agnieszka Mrozińska).

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Bajkowa miłość Dominiki zamieni się w koszmar! Da się terroryzować Stawickiemu?

Najnowsze