Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Oliwka musi wrócić do Kajtka. Nikt jej nie chce oglądać z Kępskim - ZDJĘCIA

Oliwka w "Barwach szczęścia" po wakacjach wróci do Kajtka (Jakub Dmochowski)? Pewne jest, że Cieślak stoczy się na samo dno w nowym sezonie, bo zostanie bezdomny. Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) zorientuje się jako pierwsza, że z jej byłym narzeczonym dzieje się coś złego i zaalarmuje przyjaciół. Wprawdzie wiele wskazuje na to, że Oliwka w "Barwach szczęścia" po wakacjach będzie rozwijała swój romans z Kępskim (Jakub Sokołowski), ale nie to chcą oglądać wierni widzowie serii. Zbrowska ma wrócić do Kajtka! Czy tak się stanie? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Barwy szczęścia. Oliwka wróci do Kajtka po wakacjach? Ten scenariusz jest możliwy!

W "Barwach szczęścia" Oliwka jako pierwsza zauważy, że z Kajtkiem dzieje się coś bardzo złego. Cieślak będzie czekał przed jej domem w opłakanym stanie i wyglądał na bezdomnego. Szybko okaże się, że faktycznie został bez dachu nad głową i przygarną go do siebie kumple - Justin (Jasper Sołtysiewcz) i Patryk (Konrad Skolimowski). Ale Oliwka nie pozostanie obojętna wobec faktu, że jej dawny narzeczony znalazł się w tak fatalnym położeniu. Czy poza tym, że Zbrowska załatwi mu pracę w hotelu Stańskich wydarzy się między nimi coś jeszcze?

W nowej ramówce "Barw szczęścia" Oliwka występuje w parze z Kępskim, ale to tylko fragment scenerii. Za plecami ślicznej manicurzystki widać także Justina, Patryka i Kajtka. Kogo tak naprawdę wybierze Zbrowska w nowym sezonie serialu?

Kiedy podobne pytanie zadaliśmy fanom "Barw szczęścia" na naszym profilu superseriale.se.pl na Facebook-u odpowiedź była jednoznaczna. I zaskakująca, bo przecież Kępski jest bogatym, przystojnym mężczyzną, ale to nie z nim powinna się związać Oliwka. Do którego z tych pięknych panów najlepiej pasuje Oliwka?

-  Kajtka❤️

- Do Kajtka 👍

- Tylko Kajtek❤️

- Do Kajtka

- oczywiście że do Kajtka

- Kajtkiem

- Kajtek albo Patryk

Na drugim miejscu wśród głosów fanów "Barw szczęścia" znalazł się właśnie Patryk, a na trzecim Justin, bo Gąsiewska i Sołtysiewicz także prywatnie są już parą. Za to Kępski przegrał z kretesem! Czy zniknie z życia ślicznej Zbrowskiej, a ona nareszcie wybaczy Kajtkowi zdradę i do niego wróci? Przekonamy się zaraz po wakacjach w TVP2!

Sprawdź się: QUIZ Największe tajemnice kultowych seriali PRL. Tylko dla prawdziwych mistrzów! Odpowiedz na 7 pytań i zaliczone 

Nowa czołówka Barw szczęścia. Wielka niespodzianka w rocznicę pierwszego dnia na planie!
Najnowsze