Barwy szczęścia. Oliwka i Kajtek znowu razem! Połączy ich dziecko w nowym sezonie

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Oliwka i Kajtek znowu razem! Połączy ich dziecko w nowym sezonie

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Oliwka i Kajtek znowu razem! Połączy ich dziecko w nowym sezonie

Sensacja w serialu "Barwy szczęścia"! Zapowiada się na to, że w nowym sezonie po wakacjach 2022 Kajtek (Jakub Dmochowski) i Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) znowu będą razem! Jakby tego jeszcze było mało, wiadomo już, że połączy ich... dziecko! Najnowsze wieści z planu "Barw szczęścia" uradują fanów OIiwki i Kajtka. Jak pamiętamy, Cieślak w ostatnim sezonie serialu dopuścił się zdrady z Lilly (Mayu Gralińska Sakai), a jego ukochana tego nie wybaczyła. Na szczęście, dziecko i szczere wyznanie Cieślaka przerwą kryzys w związku Oliwki i Kajtka! Sprawdź, co już wiemy!

"Barwy szczęścia" po wakacjach. Oliwka wróci do Kajtka?! Dziecko ich połączy na nowo

Wspaniałe wieści z "Barw szczęścia" podał portal swiatseriali.interia.pl! Wygląda na to, że jedna z ulubionych par serialu, Oliwka i Kajtek, zejdzie się na nowo! Cały świat będzie próbował doprowadzić do tego, aby dziewczyna wybaczyła swojemu chłopakowi zdradę. Ale za cudowną zmianą w ich związku będzie kryło się... dziecko! Jak dojdzie do pojednania zakochanych? 

Te słowa wszystko zmienią

Wszystko w "Barwach szczęścia" zacznie się od tego, że Sabina (Barbara Jonak) przyprowadzi Maję (Pola Żak) do salonu stylizacji paznokci. Dziewczynka niespodziewanie zapyta Oliwkę wprost, dlaczego przestała lubić Kajtka.

- Bo już do nas nie przychodzisz. Nie lubisz już nas. I Kajtka. I ja ciebie też nie lubię - stwierdzi obrażona Maja.

Niedoszła teściowa w "Barwach szczęścia" przeprosi Oliwkę za to, co usłyszała od jej córki. Ale też twarda postawa dziecka wpłynie na zachowanie byłej narzeczonej Kajtka....

- Zapewniam cię, że to nie był żaden podstęp. Nie nasłałam jej tutaj, żeby doprowadzić do waszego spotkania z Kajtkiem - wyjaśni Sabina. - Wie, że się pokłóciliście, ale nie przyjmuje do wiadomości, że to już tak na zawsze. Dla niej jesteś członkiem rodziny, jesteś ciocią Oliwką - zaprosi Oliwkę na jasełka z Mai.

Zobacz też: M jak miłość po wakacjach. Nie będzie rozwodu Mateusza i Lilki! Tak żona Mostowiaka wybłaga, żeby jej wybaczył zdradę i porzucenie

A później w sprawy zakochanych w "Barwach szczęścia" wmiesza się przypadek. Oliwka spotka Kajtka przed kościołem i choć od razu wyjaśni, że przyszła tylko dla jego siostra, Cieślak będzie szalał z radości. Maja po występie poprosi, aby poszli wszyscy razem na pizzę, ale Oliwka wymówi się zmęczeniem. I wtedy do akcji znów wkroczy Kajtek!

- Odprowadzę cię - zaoferuje  Cieślak i obejmie była dziewczynę delikatnie za ramię.

- Nie trzeba, zaparkowałam sto metrów stąd - odpowie oburzona Oliwka.

Kocham Cię, Oli!

Kajtek jednak nie podda się w "Barwach szczęścia". Spojrzy ukochanej prosto w oczy poprosi raz jeszcze, aby mógł ja odprowadzić. I dzięki temu dojdzie do pierwszej po rozstaniu poważnej rozmowy zakochanych! 

- Daj mi tylko chwilę. Nie chcę niczego więcej - poprosi Kajtek błagalnie patrząc w oczy Oliwki.

- Recytujesz, co już mówiłeś wcześniej. Szkoda mi czasu, żeby tego słuchać - odpowie Oliwka Kajtkowi. - O czym ty jeszcze chcesz ze mną rozmawiać? Przecież wybrałeś ją, nie mnie!Cieślak zapewni ją, że nikogo nie wybrał.

- Tak się po prostu złożyło. Byłem tam sam... - zacznie się tłumaczyć Kajtek. - Kocham cię, Oli. Naprawdę cię kocham. Przysięgam, że zależy mi tylko na tobie. Zawsze tak było i zawsze tak zostanie. Będę na ciebie czekał, nigdy nie przestanę. 

Czy po takich słowach Kajtka w "Barwach szczęścia" Oliwka da radę długo jeszcze opierać się chłopakowi, którego tak naprawdę kocha! 

Nie przegap: M jak miłość. Mikołaj Roznerski przyłapany na czułościach z miłością swojego życia! To już nie jest Adriana Kalska - ZDJĘCIA

Oficjalny koniec Barw szczęścia! Aktorzy pożegnali się z planem, a wszystko zwieńczyła tajna impreza
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze