Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2996: Hubert zaprzyjaźni się z kochankiem Klary! Jessie pomoże w rozwodzie

2024-04-15 14:00

W 2996 odcinku "Barw szczęścia" dowiemy się, że Hubert (Marek Molak) w USA zaprzyjaźnił się z kochankiem swojej żony, Klary (Olga Jankowska)! Pyrka poleci do Stanów dogadać się z matką swojej córki na temat warunków rozwodu. Ważnymi elementami negocjacji małżonków w 2996 odcinku "Barw szczęścia" będą opieka nad Marysią (Nina Szumowska) i wspólny majątek. Po czyjej stronie stanie kochanek Klary w 2996 odcinku "Barw szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 2996 - poniedziałek, 6.05.2024, o godz. 20.10 w TVP2

W 2996 odcinku "Barw szczęścia" widzowie dowiedzą się, co dokładnie zastał Hubert w USA, kiedy poleciał rozmawiać z Klarą. Potwierdzi się, że dowody, które przekazała Pyrkom Iwona (Izabela Zwierzyńska) były prawdziwe. Klara ma kochanka i jest z nim bardzo szczęśliwa! Jak ten fakt wpłynie na rozwód państwa Pyrków?

Przypomnijmy, Klara w "Barwach szczęścia" poleciała do Stanów, bo jej książka została kupiona w Hollywood, gdzie na tej podstawie powstanie film. Pyrka ma współtworzyć scenariusz tego dzieła. Ale kariera Klary faktycznie zakończyła jej małżeństwo z Hubertem, a małą Marysia została opuszczona.  

Hubert w 2996 odcinku "Barw szczęścia" wróci z USA i natychmiast zrelacjonuje Agacie (Natalia Zambrzycka), że negocjacje rozwodowe z Klarą poszły bardzo dobrze! Czy optymizm Pyrki nie okaże się przedwczesny?

- Była zawstydzona, że ją przyłapałeś na związku z kimś? - zapyta czujnie Agata.  Cytaty pochodzą z swiatseriali.interia.pl. 

- Nie punktowałem jej. To byłoby bez sensu - stwierdzi Pyrka. 

W tym momencie 2996 odcinka "Barw szczęścia" Hubert wyzna szokującą prawdę. Tak naprawdę w dogadaniu się z żoną pomoże mu... jej kochanek! Hubert doda, że bardzo polubił chłopaka żony, Jessie'go.

- Projektant mebli. Fajny. Poznali się na planie tego serialu, do którego Klara pisze scenariusz. On tam konsultował scenografię. Wygląda na to, że Klara jest z nim szczęśliwa. Dzięki temu gościowi szybko i w miarę bezboleśnie ustaliliśmy wszystkie szczegóły rozwodu.

Barwy szczęścia. Rozwód Kasi i Łukasza. Tak przekażą synowi złe wieści o rozpadzie rodziny
Listen on Spreaker.
Najnowsze