Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2977: Wiktor wyzna miłość Madzi! Przeciągnie ukochaną na stronę Grażyny - ZDJĘCIA

2024-04-03 12:52

W 2977 odcinku "Barw szczęścia" Wiktor (Grzegorz Kestranek) zakocha się w Madzi (Natalia Sierzputkowska) jeszcze bardziej, gdy ukochana zgodzi się spotkać nie tylko z jego dziadkami, ale i matką. Tym bardziej, że dziewczyna od razu złapie wspólny język z Grażyną (Kinga Suchan), z którą się zaprzyjaźni. A młodemu Kępskiemu w 2977 odcinku "Barw szczęścia" to tak się spodoba, że aż wyzna swojej ukochanej miłość! Choć reakcja Madzi wcale nie będzie taka radosna! Koniecznie poznaj szczegóły i zobacz to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2977 - poniedziałek, 8.04.2024, o godz. 20.10 w TVP2

W 2977 odcinku "Barw szczęścia" Wiktor zacznie namawiać Madzię na spotkanie z Grażyną. Tym bardziej, że jego ukochaną będzie znał już ojciec Tomasz (Jakub Sokołowski) i jego dziewczyna, a jej przyjaciółka Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), jak i zdążą ją już poznać jego dziadkowie - Wanda (Maja Barełkowska) i Henryk (Zbigniew Suszyński). A seniorzy będą pod jej takim wrażeniem, że zaakceptują ją od razu, w przeciwieństwie do Zbrowskiej. Tyle tylko, że starszy Kępski aż za bardzo, gdyż wykorzystując nieuwagę innych, zacznie ją molestować. I choć w pierwszej chwili Madzia pomyśli, że ręka Henryka znalazła się na jego pośladku zupełnie przypadkiem, to z czasem zrozumie, że nie, gdyż dziadek zacznie kierować w jej kierunku dwuznaczne spojrzenia, przez które dziewczyna nie będzie mogła się skupić. Dlatego w 2977 odcinku "Barw szczęścia" będzie miała chwilowo dość spotkań z rodziną chłopaka, ale pod wpływem Wiktora w końcu ulegnie!

Szczególnie, że w 2977 odcinku "Barw szczęścia" Madzia nie przyzna się ukochanemu, że jego dziadek ją molestował! A co więcej, powie, że ich spotkanie jej się podobało, dlatego Wiktor zacznie namawiać ją, aby poznała i jego matkę. I choć dziewczyna spróbuje się wymigać, choćby ze względu na Oliwkę, wobec której czułaby się nie fair spotykając się z jej niedawną rywalką w walce o serce Tomka, to ostatecznie zgodzi się spotkać z Grażyną. I w 2977 odcinku "Barw szczęścia" szybko złapie wspólny język z Wiracką. Do tego stopnia, że prędko zaprzyjaźni się z matką Wiktora, co nieszczególnie spodoba się Zbrowskiej, która poczuje się zdradzona! Tym bardziej, że Grażyna mocno zbliży się do Madzi, a Kępski zacznie podejrzewać, że robi to właśnie wyłącznie ze względu na niego i Oliwkę!

Ale Wiktor w 2977 odcinku "Barw szczęścia" będzie zadowolony z takiego obrotu sprawy. Do tego stopnia, że aż wyzna swojej dziewczynie miłość, choć ona jeszcze nie będzie na to gotowa. Jednak młody Kępski zgodzi się poczekać, gdyż Madzia udowodni mu, że warto!

- O czym rozmawiałyście? O mnie, przyznaj się… - spróbuje dowiedzieć się Wiktor.

- Jasne, już nie miałybyśmy o kim! Są o wiele ciekawsze tematy na świecie niż ty, wyobraź sobie… - sprowadzi go na ziemię Madzia.

- Kocham cię, żmijo złośliwa, wiesz o tym? - wyzna Kępski, czym nieco przytłoczy ukochaną - A jeśli ja… potrzebuję więcej czasu?

- Poczekam, spoko... Już niedługo odkryjesz, że nie możesz beze mnie żyć, zobaczysz… - zaśmieje się chłopak, ale w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia", to właśnie Madzia mu to udowodni! A to dlatego, że ukochana zajmie się Grażyną, która padnie ofiarą zboczonego taksówkarza Adamskiego (Ludwik Borkowski), jak wcześniej Kujawiak (Karina Seweryn)! Wiracka będzie kompletnie roztrzęsiona po próbie gwałtu, ale oczywiście dziewczyna jej syna nie zostawi jej samej. Madzia nie tylko okaże jej wsparcie, ale także przyjmie ją pod swój dach!

Regina i Justin nie będą razem. Zazdrosny Franek na to nie pozwoli
Listen on Spreaker.
Najnowsze