Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2846: Agata i Patryk znowu razem?! Szalona impreza będzie miała szokujący zwrot akcji – ZDJĘCIA

W 2846 odcinku "Barw szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) i Patryk (Konrad Skolimowski) znów wystąpią razem! Zdarzy się to na podejrzanej imprezie, którą zorganizuje zagubiony życiowo Kajtek (Jakub Dmochowski). Jak widać na ZDJĘCIACH Pyrka i Jezierski nie odstąpią siebie na krok! Finał tej zabawy karnawałowej w 2846 odcinku "Barw szczęścia" będzie mocno zaskakujący. Sprawdź, co już wiemy!

"Barwy szczęścia" odcinek 2846 - poniedziałek, 25.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2846 odcinku "Barw szczęścia" Agata i Patryk spotkają się na jednej imprezie karnawałowej. Pyrka zostanie tam zaproszona przez byłego narzeczonego i jego kumpli. Całą akcję wymyśli Kajtek, który tak będzie chciał wkupić się w łaski towarzystwa po długiej nieobecności. Zabawa będzie miała zaskakujący finał, ale największą uwagę przykuje fakt, że Agata i Patryk nie odstępują siebie na krok!

Przypomnijmy - Agata i Patryk w "Barwach szczęścia" mieli pobrać się już dwa razy. Niestety za drugim razem na drodze do ich szczęścia stanęło aresztowanie Jowity (Magdalena Żak), o której winę narzeczeni pokłócili się. Pyrka uznała, że ma dość wybryków Jezierskich i nie chce wchodzić do takiej rodziny. Później Jowita została uniewinniona i Agacie zrobiło się głupio... Czy teraz dawni kochankowie to naprawią?

W 2846 odcinku "Barw szczęścia" wszystko zacznie się od tego, że Patryk i Justin zwrócą uwagę na coraz dziwniejsze zachowanie Kajtka. Będzie dla nich jasne, że Cieślak ma poważne kłopoty, choć nie domyślą się jeszcze, że ćpa. Kajtek postanowi udowodnić wszystkim, że nie ma problemu do niepokoju i dlatego zorganizuje zabawę karnawałową. Tyle, że to nie będzie zwykła impreza!

Na ZDJĘCIACH z w 2846 odcinka "Barw szczęścia" widzimy zebrane na imprezę towarzystwo. Na pierwszy plan wysuwają się Agata i Patryk, którzy są tak blisko siebie, jak kiedyś! Czy wyjdzie z tego powrót wielkiej miłości? Oby tak, bo imprezę zepsuje kilku agresywnych mężczyzn, którzy będą szukać Kajtka. Ale on sam nie pojawi się na własnej zabawie. 

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2833: Aresztowanie Jacka. Oszust mocno upokorzy Gabrysię na pożegnanie - ZDJĘCIA 

Barwy szczęścia. Karolina przyzna się Bożenie do zdrady z Brunem? Po seksie wróci do żony
Najnowsze

Materiał sponsorowany