Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2842: Emil wykręci Hubertowi okrutny numer. Tak zacznie się romans Pyrki z Asią Sokalską - ZDJĘCIA

2023-09-20 8:46

W 2842 odcinku "Barw szczęścia" zacznie się romans Huberta (Marek Molak) z Asią Sokalską (Joanna Gzyra – Augustynowicz). Wszystko przez rezolutnego Emila (Artem Malashchuk), którego lekkomyślny pomysł doprowadzi do spotkania matki z Pyrką. Chłopiec zrobi coś naprawdę głupiego, nieśmieszny żart narazi jego i Asię na poważne konsekwencje. W 2842 odcinku "Barw szczęścia" Hubert mimo wszystko polubi chłopca i zauważy, że ma całkiem sporo wspólnego z jego mamą. Potem znajomość wejdzie na wyższy poziom.

"Barwy szczęścia" odcinek 2842 - wtorek, 19.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Głupi żart Emila w 2842 odcinku "Barw szczęścia" doprowadzi do spotkania Asi i Huberta. Matka chłopca nie będzie miała dla dziecka zbyt wiele czasu, bo odda się pracy zarobkowej, by jakoś utrzymać siebie i syna. Niestety nie przewidzi, że chłopiec wpadnie na niepoważny pomysł i wezwie karetkę, która w ogóle nie będzie przecież potrzebna. Asia wścieknie się na syna za lekkomyślność.

- Chciałem na Emilce zrobić wrażenie - przyzna wreszcie skruszony Emil w 2842 odcinku "Barw szczęścia". Nieco później sam Hubert pofatyguje się do mieszkania Sokalskiej, by dać nauczkę chłopcu. Zestresowana Asia zacznie tłumaczyć się w imieniu chłopaka.

- Bardzo mi przykro, że do tego doszło. Dużo pracuję, mam dwa etaty... Wczoraj odsypiałam noc i dlatego nie zajęłam się synem. (...) Ja wiem, że będę miała kłopoty, bo sprawa została już zgłoszona na policję, ale nie wiem co z tego wyniknie - wytłumaczy przejęta Asia. Pyrka przyzna jednak, że najważniejsze w całej sytuacji jest to, by taka sytuacja nie miała więcej miejsca. Mało tego, zaprosi Emila do dyspozytorni, gdzie na co dzień pracuje. Pokaże chłopcu jak naprawdę wygląda praca ratownika i jak ważna jest szybka reakcja, kiedy ktoś na poważnie potrzebuje pomocy. 

Hubert odmieni życie Asi 

Sokalska będzie bardzo wdzięczna Pyrce, że zamiast krzyczeć czy oskarżać jej syna, on postanowi go wyedukować. Pokaże swój zawód "od kulis", dzięki czemu Emil dostanie nauczkę raz na zawsze. Widać będzie, że między Hubertem a matką chłopaka zrodzi się nić porozumienia. W końcu oboje samotnie wychowują dzieci. Pyrka też musi radzić sobie sam z Marysią (Nina Szumowska), odkąd Klara (Olga Jankowska) wyjechała do USA i właściwie nie ma z nią kontaktu. Wiadomo już, że ich drogi połączą się znowu, a wkrótce staną się dla siebie naprawdę bliscy. 

Barwy szczęścia, odcinek 2840: Radosne nowiny u Malwiny i Dominiki! Ale nie wszystkim będzie wesoło - ZWIASTUN
Listen on Spreaker.
Najnowsze