Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2832: Pierwsze starcie Bożeny z Karoliną po seksie z Brunem. Nie będzie wiedziała gdzie oczy schować - ZDJĘCIA

W 2832 odcinku "Barw szczęścia" Karolina (Marta Dąbrowska) po raz pierwszy będzie zmuszona spojrzeć w oczy Bożenie (Marieta Żukowska). Po seksie z Brunem (Lesław Żurek) recepcjonistka będzie robiła wszystko, aby do spotkania z jego żoną nie doszło, ale Stańska będzie uparta. W 2832 odcinku "Barw szczęścia" Bożena zjawi się znienacka w hotelu Stańskich i tak dojdzie do emocjonalnej wymiany zdań między żoną Bruna i jego kochanką. Co sobie powiedzą i jaki będzie finał tego starcia? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2832 - wtorek, 5.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2832 odcinku "Barw szczęścia" Bożena pojawi się bez zapowiedzi w hotelu. Karolina będzie w szoku na widok szefowej, bo miała nadzieję, że prędko jej nie zobaczy. Ale zapewne Stańska "wyczuje pismo nosem", bo Karolina telefonicznie przekaże jej swoja decyzję o planach odejścia z pracy. Czy Bożena już wtedy domyśli się, że jej mąż zdradził ją z recepcjonistką?

- Cześć, cieszę się, że cię widzę - Bożena powita ciepło Karolinę w 2832 odcinku "Barw szczęścia". 

- Ale nie wspominałaś wcześniej, że wybierasz się do Warszawy... - kochanka Bruna będzie "zbita z tropu". - Coś się stało? - zapyta przerażona. 

- Musimy porozmawiać w cztery oczy - oznajmi stanowczo Stańska. 

I tak w 2832 odcinku "Barw szczęścia" panie przejdą do dłuższej konwersacji, podczas której polecą nawet łzy! Czy w szczerej rozmowie kochanki i żony Bruna wyjdzie na jaw jego zdrada? 

- Ja nie rozumiem dlaczego akurat teraz chcesz odejść, kiedy wszystko się uspokoiło - Bożena przejdzie do rzeczy w 2832 odcinku "Barw szczęścia".  

- Ale nic się nie uspokoiło! Ja muszę coś zmienić w swoim życiu bo inaczej zwariuję! - Karolina wpadnie w histerię. 

- Ale przecież byłaś już taka silna... Ja myślałam, że ze wszystkim sobie poradziłaś...

- Też myślałam, że już sobie radzę, ale jednak tak nie jest...

- Posłuchaj, Karolina, to jest chwilowy kryzys, wszystko się ułoży...

- To jest niemożliwe! Już się nic nie ułoży! 

- Potrzebujemy ciebie tutaj bardziej, niż myślisz.

- A ja myślę że nie powinno mnie tu być! Im szybciej odejdę z pracy, tym lepiej! - wybuchnie Karolina. - Bożena bardzo cię przepraszam... Po prostu przepraszam cię za wszystko! - Karolina wybiegnie z recepcji zanosząc się szlochem.

Czy Stańska w 2832 odcinku "Barw szczęścia" domyśli po zachowaniu podwładnej, że Bruno ją zdradził? Przekonamy się śledząc wątek w TVP2.  

Nie przegap: QUIZ. Czyje to dzieci w Barwach szczęścia? Połącz najmłodszych bohaterów z rodzicami

Barwy szczęścia. Karolina przyzna się Bożenie do zdrady z Brunem? Po seksie wróci do żony
Najnowsze