Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2830: Kajtek zaginie! Oliwka zacznie go szukać, ale były chłopak zniknie bez śladu

W 2830 odcinku "Barw szczęścia" Kajtek (Jakub Dmochowski) zaginie bez śladu! Przerażona Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) zacznie szukać byłego narzeczonego, ale on nie będzie odbierał od niej telefonów. Także inni przyjaciele Kajtka nie będą mieli pojęcia, co się z nim stało. Gdzie zaginie z Kajtek w 2830 odcinku "Barw szczęścia"? Czy da się go odnaleźć? Sprawdź szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2830 - piątek, 02.06.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2830 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka odkryje, że jej dawny narzeczony, Kajtek zniknął. Wiedziona przeczuciem manicurzystka zacznie wydzwaniać do chłopaka, ale on ani razy nie odbierze telefonu. Nie będzie też innych oznak życia Kajtka - nie będzie zrzucał połączeń, po prostu żadnej reakcji.

Zaniepokojona Oliwka w 2830 odcinku "Barw szczęścia" zacznie wypytywać wspólnych przyjaciół o Kajtka, ale nikt nie będzie miał żadnych wiadomości. Zajęci swoim życiem młodzi ludzie na jakiś czas zapomną o nieobecnym Cieślaku. 

Aktualne wieści o synu w 2830 odcinku "Barw szczęścia" mogłaby mieć zapewne Sabina, ale nie wiadomo, czy Oliwka się z nią skontaktuje w tej sprawie. Niedawno poślubiona alkoholiczka mogłaby łatwo ulec emocjom, gdyby dowiedziała się, że Kajtek zaginął bez śladu. A jeżeli Oliwce będzie się tylko wydawało, że to coś poważnego? Nie warto niepokoić niepotrzebnie matki...  

Ten dzień w 2830 odcinku "Barw szczęścia" będzie dla Oliwki nieudany również z innego powodu. Madzia (Natalia Sierzputowska) z Wiktorem (Grzegorz Kestranek) wpraszają się na randkę Zbrowskiej z Kępskim (Jakub Sokołowski). Cała czwórka uda się do kina, ale humory będą mieli nienajlepsze z kilku powodów. Oliwka zmartwiona zniknięciem byłego narzeczonego, a Wiktor nieszczęśliwy z powodu obecności Oliwki u boku ojca...

Czy Kajtek odnajdzie się i pojawi tak samo nagle, jak zginął w 2830 odcinku "Barw szczęścia"? A może Oliwka słusznie zacznie podejrzewać, że stało się coś bardzo złego?

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2829: Kujawiak nie odda Gabrysi władzy! Wymusi na dyrektorce dłuższy urlop

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze