Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2822: Kasia i Łukasz oszukani! Poznają właścicieli swojego domu - ZDJĘCIA

2023-05-23 15:14

Kasia (Katarzyna Glinka) i Łukasz (Michał Rolnicki) zostaną oszukani! W 2822 odcinku "Barw szczęścia" Sadowscy staną twarzą w twarz z właścicielami swojego własnego domu! Specjalnie zapożyczyli się, by kupić lokum za gotówkę, a wszystko wydawało się być dogadane. Kasia i Łukasz kupią nawet szampana, by ochrzcić zakup nieruchomości, ale ich świętowanie szybko się skończy. W 2822 odcinku "Barw szczęścia" na horyzoncie pojawi się para, która przedstawi się jako właściciele domu pod miastem. Sadowskim zrzednie mina.

"Barwy szczęścia" odcinek 2822 - wtorek, 23.05.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2822 odcinku "Barw szczęścia" Kasia i Łukasz zaczną cieszyć się nowym zakupem. Po wielu trudach i staraniach z ich strony, w końcu uda im się zgromadzić potrzebne pieniądze na zakup nieruchomości. Zanim dojdzie do załatwienia formalności u notariusza, nagle okaże się, że kwota 650 tys. zł. jest już nieaktualna, a Sadowscy usłyszą, że cena wzrasta. 

- Pani wybaczy, ale jeśli to nie jest ostateczna kwota, nawet nie wchodzimy do notariusza. Pani wybór - oznajmi zdenerwowany Łukasz w 2882 odcinku "Barw szczęścia". - Ale stan mojego brata bardzo się pogorszył. Ja potrzebuję pieniędzy na jego leczenie - oznajmi kobieta, ale kiedy Kasia zapyta się, co właściwie dolega mężczyźnie, rozmówczyni nie udzieli jej konkretnej odpowiedzi. Uzna tylko, że ma stosowne upoważnienia do finalizacji transakcji. 

Kasia i Łukasz w końcu podpiszą akt notarialny i tak się ucieszą, że nawet kupią szampana, by "ochrzcić" zakup. Pojadą na działkę i zaczną snuć plany na przyszłość. 

Sadowscy spotkają właścicieli swojego domu w 2822 odcinku "Barw szczęścia" 

Kiedy sielankowy nastrój będzie trwał w najlepsze, Kasia i Łukasz mocno się zdziwią na widok pewnej pary, która odwiedzi ich na posesji. - Co państwo tu robią? - zapyta obca kobieta na widok Kasi i Łukasza, świętujących z szampanem. - Świętujemy zakup domu - odpowie Kasia. - Ale tego? Przecież to nasz dom! - powie zdenerwowany mężczyzna, a Sadowskim zrzednie mina. 

- Tutaj jest akt notarialny, który świadczy o tym, że jesteśmy właścicielami tej działki i tego domu - powie zdenerwowany Łukasz i pokaże rozmówcom papiery. Szkoda tylko, że oni także pokażą dowód zakupu domu. Wszyscy wystraszą się nie na żarty, bo sprawa zacznie wydawać się bardzo podejrzana. Nagle obie pary zaczną wydzwaniać do kobiety, która sprzedała im nieruchomość.

- To wygląda na jakieś oszustwo - powie kobieta i wygląda na to, że Kasia i Łukasz padli ofiarą dziwnego cwaniactwa. 

Barwy szczęścia. Amelia przemówi Brunowi do rozumu. Nie pozwoli, żeby rozstał się z Bożeną
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze