Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2809: Syn Karoliny i Zaborskiego trafi do domu dziecka?! Wszystko przez wielkie kłamstwo

Szok w 2809 odcinku "Barw szczęścia"! Karolina (Marta Dąbrowska) może stracić syna, który przez wielkie kłamstwo ojca trafi do domu dziecka! Dobromir jest owocem fatalnego romansu Karoliny z Zaborskim (Wojciech Solarz). I jego los może okazać się przesądzony przez złe uczynki i spiski Rafała z byłą kochanką! Sprawdź szczegóły dramatycznych wydarzeń w 2809 odcinku "Barw szczęścia"!

Barwy szczęścia, odcinek 2809 - czwartek 4.05. 2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2809 odcinku "Barw szczęścia" będzie już po zeznaniach Zaborskiego, który w sądzie obarczy Karolinę winą za współudział w porwaniu syna Stańskich, małego Tadzia (Józio Trojanowski)! Ponieważ recepcjonistka spiskowała z byłym kochankiem przez lata sąd może dać wiarę wyjaśnieniom oskarżonego. Może on zbierał przez ten czas dowody zdrady Stańskich przez Karolinę?

Pewne jest, że w 2809 odcinku "Barw szczęścia" Karolina załamie się po złożeniu zeznań prze Rafała. Sprawa będzie wyglądała poważnie, bo hotelowa recepcjonistka może trafić do więzienia za współudział! Co się wtedy stanie z synem jej i Rafała?

Karolina w 2809 odcinku "Barw szczęścia" będzie pewna, że Dobromir straci, i matkę i ojca i w wyniku działań służb systemowych, trafi do domu dziecka! Czy tak się stanie?

Pozostaje mieć nadzieję, że zeznania Bruna (Lesław Żurek) i Bożeny (Marieta Żukowska) w "Barwach szczęścia" zdejmą z Karoliny ciężar domniemanej winy za porwanie Tadzia. Dość już wszyscy wycierpieli przez oszustwa Zaborskiego. Dlaczego miałoby ucierpieć kolejne, niewinne dziecko?

Nie przegap: Koniec M jak miłość, Barw szczęścia i Na dobre i na złe?! Koszmarne wieści dla fanów seriali

Barwy szczęścia. Powrót Stańskich. Bruno stęskni się nie tylko za hotelem
Najnowsze