Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2809: Kodur pozbędzie się Renaty na zawsze?! Wyjazd w Bieszczady nie powstrzyma mafii - ZDJĘCIA

W 2809 odcinku "Barw szczęścia" Kodur (Oskar Stoczyński) nie będzie widział innego wyjścia, jak pozbyć się Renaty (Anna Mrozowska) ze swojego życia na zawsze. Mafia będzie deptała policjantowi po piętach i jego ukochanej będzie groziło poważne niebezpieczeństwo. Na nic zda się udawanie rozstania, bandyci będą doskonale wiedzieli, że Marcin i Renata nadal są razem. I tak w 2809 odcinku "Barw szczęścia" Kodur wyśle ukochaną daleko w Bieszczady, a sam stanie do walki z mafią. Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Barwy szczęścia, odcinek 2809 - czwartek 4.05. 2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2809 odcinku "Barw szczęścia" Kodur starannie przygotuje wyjazd Renaty w Bieszczady. Będzie to ucieczka tzw. "ostatniej szansy". W Warszawie oboje będą czuli "oddech" mafiozów na plecach w każdej sekundzie życia. Sytuacja zrobi się tak poważna, że Marcin uzna, że tym razem muszą się z ukochaną rozstać na prawdę. Czy na zawsze?

Renata w 2809 odcinku "Barw szczęścia" zostanie wysłana w dalekie Bieszczady. Kodur ma tam przyjaciela, emerytowanego policjanta, który przed laty "zaszył się przed światem". Czy zakochani policjant i kelnerka jeszcze kiedykolwiek się zobaczą?

Po wyjeździe Renaty w 2809 odcinku "Barw szczęścia" zobaczymy, jak bandyta o pseudonimie Kiciak (Artur Ziółkowski) staje się częstym gościem w barze. Mafiozo będzie wypytywał Dominikę o to, gdzie jest jej przyjaciółka! Reakcja Kodura na te wieści jest możliwa do przewidzenia...

W 2814 odcinku "Barw szczęścia" Marcin stanie do bezpośredniej walki z Kiciakiem! Który z nich wygra: przestępca, czy policjant? przekonamy się śledząc wątek w TVP2. 

Nie przegap: Koniec M jak miłość, Barw szczęścia i Na dobre i na złe?! Koszmarne wieści dla fanów seriali

Barwy szczęścia. Powrót Stańskich. Bruno stęskni się nie tylko za hotelem
Najnowsze