Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2800: Gabrysia po ataku odejdzie ze szkoły! Kujawiak zajmie jej miejsce i zaprowadzi swoje porządki - ZDJĘCIA

2023-04-18 19:55

W 2800 odcinku "Barw szczęścia" Gabrysia Niedzielska (Marta Juras), która przeżyła niebezpieczny atak paniki na boisku, nie będzie już dyrektorką szkoły! Na jej prośbę to stanowisko zajmie Dorota Kujawiak (Karina Seweryn), do niedawna największą rywalka Gabrysi. Po trudnych przejściach z narzeczonym oszustem, Niedzielska uzna Kujawiak za życzliwą przyjaciółkę. Wygląda jednak na to, że znów padnie ofiarą zdrady! Przebiegła Kujawiak celowo zakręci się koło cierpiącej Gabrysi,by zająć jej miejsce w szkole. Już w 2800 odcinku "Barw szczęścia" zaprowadzi swoje porządki. Przerażeni uczniowie i inni nauczyciele będą pewni, że nastaną rządy twardej ręki Kujawiak. Zobacz ZDJĘCIA z tych scen w GALERII.

"Barwy szczęścia" odcinek 2800 - wtorek, 18.04.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Kujawiak w 2800 odcinku "Barw szczęścia" dostanie to, czego pragnęła od dłuższego czasu! Gabrysia odejdzie ze szkoły, a ona zajmie gabinet dyrektorki szkoły, przejmie władzę w podstawówce, którą "odebrała" jej kilka lat temu właśnie Niedzielska. Nie bez powodu Kujawiak tak zadbała o Gabrysię, która została oszukana przez narzeczonego Jacka (Paweł Peterman). Podający się za amerykańskiego żołnierza oszust i złodziej, naciągnął ją na 50 tysięcy złotych. Ale nie utrata pieniędzy, lecz złamane serce zabolały Gabrysię najbardziej.

Dlatego już w 2799 odcinku "Barw szczęścia" skorzystała z dobrej rady nowej przyjaciółki Doroty i wzięła urlop zdrowotny. Kujawiak z radością podpisała dokumenty, że teraz ona będzie wicedyrektorką szkoły, zapewniając Gabrysię, że mimo łączących ich od zawsze wrogich relacji, wcale nie liczyła na to, że awansuje na jej krzywdzie. Dla cierpiącej Gabrysi tłumaczenia Kujawiak nie miały większego znaczenia. Liczyło się tylko to, że może odpocząć od szkoły, uczniów, skupić się na sobie, by uporać się z problemami.

Kujawiak jako dyrektorka w 2800 odcinku "Barw szczęścia" wzbudzi popłoch w uczniach, których od razu zacznie ustawiać do pionu, grozić nawet obniżeniem ocen z zachowania, jeśli ci bardziej niepokorni nie zastosują się jej zasad. Na nic się zda nawet interwencja Beaty (Anita Jancia), która zwróci uwagę Kujawiak, że nad dziećmi i młodzieżą trudno zapanować. Kujawiak uzna, że tylko ona może zaprowadzić porządek w szkole.

Już w 2800 odcinku "Barw szczęścia" przekona się o tym także nowa sprzątaczka, Bogusia (Halina Bednarz), matka Damiana (Michał Lesień-Głowacki), której pierwszy dzień pracy pechowo wypadnie w dniu inauguracji panowania Kujawiak w szkole.

Barwy szczęścia. Natalia nie zniesie rozstania z Cezarym! Zobaczy na zdjęciu jak zabawia się z Sofią
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze