Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2796: Marek odkryje, że Stawicki zabił Anetę? Pozna okoliczności śmierci Anety i zleci śledztwo Kodurowi - ZDJĘCIA

2023-03-24 20:55

W 2796 odcinku "Barw szczęścia" Marek (Marcin Perchuć) wciąż nie będzie mógł dojść do siebie po wstrząsającej informacji, że Aneta (Zofia Zborowska-Wrona) nie żyje. Złoty postanowi spotkać się ze Stawickim (Piotr Borowski), aby wypytać go o szczegóły śmierci swojej byłej narzeczonej. Podstawiony pod ścianą Zbyszek przyzna, że doszło do tragicznego w skutkach wypadku, do którego doprowadziła głupota Dylskiej, ale oczywiście Marek w to nie uwierzy! Po rozmowie ze Stawickim w 2796 odcinku "Barw szczęścia" Złoty nie będzie miał żadnych wątpliwości, że doszło do morderstwa i zleci Kodurowi (Oskar Stoczyński), aby wyjaśnił te sprawę! Szczególnie, że w trakcie śledztwa wyjdą na jaw nowe zaskakujące fakty.... Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2796 - środa, 12.04.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2796 odcinku "Barw szczęścia" przerażająca wiadomość o śmierci Anety całkowicie wstrząśnie Markiem i wpłynie nie tylko na dalszy przebieg wieczoru kawalerskiego Sebastiana (Marek Krupski), ale również jego ślub z Dominiką (Karolina Chapko) i chwile po uroczystości. Wszystko przez to, że Złoty nie będzie mógł pogodzić się z tym, że jego była narzeczona nie żyje i za wszelką cenę postanowi wyjaśnić okoliczności jej śmierci. Oczywiście, Złoty nie będzie chciał psuć najważniejszego dnia w życiu swojego przyjaciela, dlatego zajmie się tą sprawą dopiero po ślubie Dominiki i Sebastiana, ale już w trakcie uroczystości podzieli się swoimi obawami z Olgą (Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska). Z kolei już w 2796 odcinku "Barw szczęścia" zdecyduje się spotkać ze Stawickim, za którego ostatecznie wyszła Dylska i wypytać go o szczegóły!

Oczywiście, na wstępie w 2796 odcinku "Barw szczęścia" jak podaje swiatseriali.interia.pl Marek złoży Zbyszkowi swoje kondolencje i okaże mu swoje wsparcie, gdyż po tragicznej śmierci Marii (Izabela Kuna) doskonale będzie wiedział, co czuje. Złoty poprosi, aby opowiedział mu jak zginęła jego żona, co Stawicki zgodzi się uczynić, gdyż zda sobie sprawę, że tak łatwo nie uwolni się od Marka. Wówczas Zbyszek przyzna, że Aneta zmarła przez własną głupotę, gdy pod wpływem alkoholu sama doprowadziła do tragicznego wypadku!

- Bardzo mi przykro... Wiem, jak to jest stracić bliską osobę. Moja żona też zginęła w wypadku... Ta sprawa nie daje mi spokoju. Co tak naprawdę się stało? - zacznie Marek.

- Wie pan, jak jest. Wakacje... Za bardzo wyluzowała, o jeden kieliszek wina za dużo i nieszczęście gotowe - stwierdzi Zbyszek.

- Była pod wpływem alkoholu? - zainteresuje się Złoty.

- Aneta lubiła brać kąpiel w wannie z kieliszkiem wina. Jak ją znalazłem, leżała tam... - wyduka Stawicki, któremu aż zabraknie słów, aby opisać, co czuł na widok zmarłej żony.

Wtedy w 2796 odcinku "Barw szczęścia" Marek uzna, że dalsze męczenie Zbyszka nie ma już żadnego sensu. Złoty podziękuję ma za rozmowę i wprost ze szpitala uda się do "Feel Good", gdzie zacznie wypytywać o niego Dominikę. Jednak żona Sebastiana nie będzie miała ochoty na zwierzenia o byłym kochanku, który zamienił jej życie w piekło, ale jedynie ostrzeże Marka, że to bezwzględny manipulant, co da Złotemu poważnie do myślenia!

Po rozmowie ze Stawickim i ostrzeżeniu Dominiki w 2796 odcinku "Barw szczęścia" Marek nie będzie miał już żadnych wątpliwości, że śmierć Anety nie była przypadkiem tylko morderstwem! Złoty postanowi doprowadzić tą sprawę do końca, dlatego umówi się na spotkanie z Kodurem i powie mu o swoich podejrzeniach jednocześnie prosząc, aby przyjrzał się sprawie, co inspektor oczywiście zgodzi się uczynić.

- Chodzi o śmierć Anety Dylskiej - zacznie Złoty.

- Tej, która zginęła na wakacjach... - domyśli się Kodur.

- To nie była tego typu kobieta, żeby zrobić coś tak głupiego, jak suszenie włosów w wannie. Nie wierzę, że to był przypadek - wyjaśni, po czym doda, że jest prawie pewny, że doszło do morderstwa!

Jeszcze w 2796 odcinku "Barw szczęścia" Kodur zajmie się sprawą i przejrzy policyjne bazy danych, ale nie znajdzie w nich żadnych informacji o Dylskiej! Wówczas okaże się, że polscy funkcjonariusze w ogóle nie zajmowali się tragedią, do której doszło na Bali, gdyż lokalne władze zamknęły sprawę, uznając, że doszło do wypadku! Wtedy Złoty tylko upewni się w swoich podejrzeniach i postanowi doprowadzić tą sprawę do końca!

- A ktoś u nas widział dokumenty z ich śledztwa? - dopyta Złoty.

- Trzeba by wystąpić z oficjalnym wnioskiem. Nie wystąpiono, bo widocznie uznano, że nie ma podstaw - stwierdzi Marcin i doda, że musiałby zaistnieć nowe okoliczności, aby policja wróciła do sprawy. A Marek postawi sobie za punkt honoru, aby dowieść, że to wcale nie był nieszczęśliwy wypadek! Czy mu się to uda? Przekonamy się już niebawem!

Barwy szczęścia. Zdrada Iwony poróżni Marka i Huberta. Pyrka ostro skarci siostrę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze