Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2776: Wyjątkowy prezent Cezarego dla Sofii da jej nadzieję na nowy start? Rzuci się na Rawicza! - ZDJĘCIA

2023-03-14 12:33

Cezary (Marcel Opaliński) w 2776 odcinku "Barw szczęścia" zaskoczy Sofię (Valeri Guliaieva) dużym, znaczącym prezentem z okazji jej urodzin. Była narzeczona Rawicza poczuje się wyjątkowo, co bardzo ucieszy cwaną Józefinę (Elżbieta Jarosik). Milioner będzie świętował urodziny byłej ukochanej, wręczając jej wyjątkowy, intymny prezent. W 2776 odcinku "Barw szczęścia" chyba nie tej kobiecie powinien urządzać takie niespodzianki. Sofia napali się, że wreszcie wygryzie Natalię (Maria Dejmek) i Cezary będzie tylko jej?!

"Barwy szczęścia" odcinek 2776 - wtorek, 14.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2776 odcinku "Barw szczęścia" odbędzie się impreza urodzinowa Sofii, byłej narzeczonej Rawicza. Chociaż Cezary pokłada nadzieję w związek ze Zwoleńską, matka Józefina próbuje usilnie dowieść, że syn lepiej pasuje do byłej ukochanej. Seniorka wykorzysta okazję urodzin, by nieco namieszać i dać poczucie Sofii, że ma na co liczyć i może myśleć, że milioner chciałby do niej wrócić. Józefina w 2776 odcinku "Barw szczęścia" każe podarować synowi piękny prezent, by kobieta czuła się wyjątkowo. Czy to aby na pewno ją powinien obdarowywać Cezary?

Sofia źle odbierze prezent Cezarego w 2776 odcinku "Barw szczęścia". Pocałuje go w podziękowaniu!

Natalia nie zjawi się na urodzinowym przyjęciu Sofii, a Józefina umiejętnie pokieruje sytuacją tak, by syn i dziewczyna zostali sam na sam. Właśnie wtedy Sofia odpakuje prezent, piękny, duży i świecący naszyjnik. Nie pomyśli, że kwiaty, które dostanie wcześniej i okazały wisiorek, to tak naprawdę sprawka Józefiny. To ona wrobi syna, by pokazał, że zależy mu na szczęściu byłej narzeczonej. - Piękny - powie Sofia, kiedy ujrzy naszyjnik. - Pasuje do mnie, znasz mój gust! Nie zapomniałeś - uśmiechnie się, a Cezary wyda się mocno zmieszany sytuacją. Przecież jeszcze chwilę temu będzie rozmawiał z Natalią, zapewni ukochaną, że nic się nie dzieje, przyjęcie nie jest dla niego ważne, da prezent i tyle. Dla Sofii naszyjnik będzie oznaczał o wiele więcej!

W 2776 odcinku "Barw szczęścia" Sofia tak ucieszy się z prezentu, że spontanicznie pocałuje Rawicza! Od razu zauważy jego skwaszoną minę i odsunięcie się. Sytuacja wyda się co najmniej żenująca. - Przepraszam, chyba jednak źle zrozumiałam. Kwiaty, prezent... - rzuci Sofia. - Miałaś prawo to tak odebrać, ale ja mam kogoś - postawi sprawę jasno Cezary. - Tę prawniczkę? - dopyta się Sofia. - Tak, my z Natalią... jesteśmy razem - wyzna wprost Rawicz i przyzna, że się zakochał. - Ja też... - powie smutno Sofia, nawiązując do uczucia, jakim darzy mężczyznę. Niestety nie nacieszy się naszyjnikiem, a dzień jej urodzin pozostanie zepsuty. 

Barwy szczęścia. Cezary wreszcie przyzna się Natalii, co go łączy z Sofią
Najnowsze