Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2776: Cezary odrzuci Sofię! Intryga Józefiny skończy się fiaskiem - ZDJĘCIA

2023-03-14 15:06

W 2776 odcinku "Barw szczęścia" Józefina (Elżbieta Jarosik) wyprawi Sofii (Valeri Guliaieva) huczne urodziny w stadninie i zmusi Cezarego (Maciej Opaliński), aby podarował byłej narzeczonej nie tylko kwiaty, ale również elegancki wisiorek. Rawiczowa zostawi dawnych kochanków razem, a Sofia postanowi skorzystać z okazji, aby odwdzięczyć się Cezaremu za wyjątkowy prezent. W 2776 odcinku "Barw szczęścia" była ukochana spróbuje pocałować Rawicza, ale on ją odtrąci! Cezary da Sofii jasno do zrozumienia, że między nimi nic nie będzie, gdyż kocha wyłącznie Natalię (Maria Dejmek)! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2776 - wtorek, 14.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2776 odcinku "Barw szczęścia" Józefina zorganizuje dla Sofii wyjątkowe urodziny w stadninie, na które oczywiście nie zaprosi Natalii. Rawiczowa za wszelką cenę będzie próbować połączyć ze sobą dawnych kochanków, dlatego zmusi syna nie tylko do obecności na święcie byłej narzeczonej, ale również zobowiązującego prezentu - eleganckiego wisiorka, który sama dla niej wybierze. W 2776 odcinku "Barw szczęścia" Rawiczowie złożą Sofii życzenia, a Cezary pod dyktando matki podaruje dawnej ukochanej nie tylko kwiaty, ale również drogą błyskotkę, którą, z uśmiechem na ustach, otworzy, gdy zostaną z Rawiczem sam na sam.

W 2776 odcinku "Barw szczęścia" wisiorek ogromnie spodoba się Sofii, która od razu poprosi Cezarego, aby jej go zapiął. Oczywiście, Rawicz natychmiast to uczyni, a była ukochana postanowi odwdzięczyć mu się pocałunkiem, ale Cezary go nie odwzajemni i odsunie głowę! Wówczas zrozpaczona Sofia zrozumie, że źle zrozumiała intencje byłego narzeczonego i zdecyduje się uciec, ale gnębiony wyrzutami sumienia Rawicz postanowi ją zatrzymać i w 2776 odcinku "Barw szczęścia" wszystko wytłumaczyć...

- Sofia, poczekaj - krzyknie za nią Cezary.

- Przepraszam, chyba jednak źle zrozumiałam te kwiaty i prezent - wytłumaczy się Sofia.

- Miałaś prawo źle to odebrać, ale ja mam kogoś - przyzna Rawicz.

- Tę prawniczkę? - dopyta.

Wtedy w 2776 odcinku "Barw szczęścia" Cezary przyzna Sofii, że spotyka się z Natalią. Była ukochana zacznie go dopytywać o szczegóły, a gdy zda sobie sprawę, że Rawicz naprawdę się w niej zakochał, to postanowi odpuścić, gdyż zrozumie, że nie ma tu już dla niej miejsca...

- Tak, jesteśmy z Natalią razem - potwierdzi Cezary.

- Na poważnie? - upewni się.

- Zakochałem się - uśmiechnie się.

- Tak, jak ja - przyzna smutno.

- Przykro mi, nie chciałem cię skrzywdzić - stwierdzi.

- Nic nie mów... - poprosi Sofia, po czym w 2776 odcinku "Barw szczęścia" już naprawdę odejdzie i wyprowadzi się od Rawiczów raz na zawsze!

Barwy szczęścia. Cezary wreszcie przyzna się Natalii, co go łączy z Sofią
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze