Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2766: Klemens nakryje Cezarego z kochanką! Obieca, że pomści Natalię

2023-02-11 9:39

W 2766 odcinku „Barw szczęścia” (emisja w wtorek 28.02.2023 o 20.10 w TVP2) odrzucony Klemens (Sebastian Perdek) zjawi się w stadninie Rawiczów, aby osobiście rozmówić się z Cezarym (Maciej Opaliński), który skradł serce Natalii (Maria Dejmek). Po dotarciu na miejsce prawnik stanie jak wryty, gdyż przyłapie faceta Zwoleńskiej w ramionach pięknej Sofii (Valeri Guliaieva). W 2766 odcinku „Barw szczęścia” wściekły Klemens tak tego nie zostawi i obieca Cezaremu, że osobiście się z nim rozprawi, jeżeli tylko skrzywdzi Natalię! Jak na jego groźby zareaguje Rawicz? Sprawdźcie, co już wiemy!

"Barwy szczęścia" odcinek 2766 - wtorek, 28.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2766 odcinku „Barw szczęścia” Klemens nie pogodzi się z tym, że Natalia złamała mu serce i nie odwzajemniła jego uczuć. Prawnik od lat był zakochany w swojej koleżance po fachu, ale zawsze bał się do tego przyznać, jednak w końcu poczuje, że najwyższy czas to zrobić. Klemens zaprosi Natalię na randkę pod pretekstem konsultacji w prawie niemieckim, na co Zwoleńska oczywiście się zgodzi. Prawniczka szybko upora się z problemem przyjaciela, który po wypiciu kilku kieliszków wina w końcu zdobędzie się na odwagę i wyzna Natalii swoje uczucia, ale zostanie odrzucony. W 2765 odcinku „Barw szczęścia” Zwoleńska wyjaśni mu, że z racji ich przyjaźni nigdy nie będą razem i związek z Rawiczem nie ma tutaj nic do rzeczy...

Oczywiście, Klemens w 2765 odcinku „Barw szczęścia” zapewni Natalię, że kibicuje jej w związku z Cezarym, choć wewnętrznie ich szczęście bardzo go zaboli, gdyż oddałby wszystko, aby znaleźć się na jego miejscu Prawnik postanowi osobiście poznać swojego rywala, dlatego następnego dnia zdecyduje się wybrać do stadniny Rawiczów, aby rozmówić się z Cezarym. Jednak po dotarciu na miejsce w 2766 odcinku „Barw szczęścia” Klemens dozna szoku, gdy dostrzeże Rawicza w towarzystwie pięknej blondynki. Wówczas prawnik na chwilę stanie jak wryty, gdyż zrozumie, że wybranek Natalii wcale nie jest z nią szczery i gra na dwa fronty, co doprowadzi go do wściekłości. Klemens uzna, że nie może tego tak zostawić i natychmiast ruszy w kierunku niewiernego Rawicza!

W 2766 odcinku „Barw szczęścia” Klemens od razu zażąda od Cezarego wyjaśnień i da rywalowi jasno do zrozumienia, że jeżeli skrzywdzi Natalię, to będzie miał z nim do czynienia. Rawicz będzie zszokowany groźbami prawnika i od razu dojdzie do wniosku, że Zwoleńska nie może być mu obojętna. Czy w 2766 odcinku „Barw szczęścia” Klemens przyzna się Cezaremu, ile tak naprawdę znaczy dla niego Natalia? Czy prawnik powie o swoim odkryciu również i jej? Tego dowiemy się już niebawem!

Barwy szczęścia. Natalia zajmie się rannym Klemensem po wypadku. Tak zrodzi się ich miłość?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze