Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2766: Jowita załatwi Bondę! Odczepi się od Jezierskich i Celiny raz na zawsze - ZDJĘCIA

2023-02-28 12:55

W 2766 odcinku "Barw szczęścia" Bonda (Maciej Kosmala) nie odpuści i zacznie nachodzić Celinę (Orina Krajewska). Bandyta uzna, że ich rachunki nie zostały jeszcze wyrównane i zażąda, aby Brońska zaczęła z nim współpracować. Oczywiście, Celina w 2766 odcinku "Barw szczęścia" nie zgodzi się na jego propozycję, a nalocie Bondy poinformuje Jowitę (Magdalena Żak). Wówczas Jezierska wyciągnie swojego asa z rękawa i to ona zacznie szantażować szefa mafii, który będzie musiał wycofać się raz na zawsze! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2766 - wtorek, 28.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2766 odcinku "Barw szczęścia" Bonda nie da o sobie zapomnieć ani Jezierskim, ani Celinie. Co prawda, Jowita dotrzyma słowa i odda bandycie nie tylko skradzione pieniądze, ale również i własnego ojca (Jakub Bohosiewicz), który będzie musiał odpracować resztę długu, ale dla szefa mafii to będzie za mało. Bonda najpierw zjawi się u Jezierskich i spotka się z 1 ostrzeżeniem Jowity, ale oczywiście nic sobie z niego nie zrobi. W 2766 odcinku "Barw szczęścia" bandyta zacznie nachodzić Celinę i da jej jasno do zrozumienia, że ich rachunki jeszcze nie zostały wyrównane. Szef mafii zażąda, aby Brońska zaczęła dla niego pracować, ale Celina nie zgodzi się na jego warunki!

Chwilę później w 2766 odcinku "Barw szczęścia" Brońska spotka się z Jezierską i poinformuje ją o najściu Bondy. Przerażona Celina uzna, że musi na jakiś czas zniknąć i to samo poradzi Jowicie, ale Jezierska nie będzie miała zamiaru uciekać. Tym bardziej, że będzie czuła się odpowiedzialna za Sławkę (Ewelina Serafin), Patryka (Konrad Skolimowski) i mimo wszystko Kornela. Dlatego w 2766 odcinku "Barw szczęścia" ponownie spotka się z Bondą i postanowi ostatecznie się z nim rozprawić. Szczególnie, że jej pierwsze ostrzeżenia nie zrobią na nim żadnego wrażenia, a więc teraz wyciągnie z kieszeni prawdziwego asa!

W 2766 odcinku "Barw szczęścia" Jowita umówi się z Bondą i wręczy mu teczkę pełną dokumentów. Szef mafii z przerażeniem będzie przeglądał każdą kolejną stronę, gdyż Jezierska znajdzie na niego tak mocne dowody, że tym razem z pewnością nie uniknąłby odpowiedzialności karnej, gdyby wypłynęły one na wierzch!

- Skąd to masz? - spyta zdenerwowany.

- Podczas odsiadki nawiązuje się różne ciekawe znajomości. Poznaje ciekawe historie. Prosiłam 1, teraz proszę 2 - zostaw moją rodzinę i Celinę w spokoju. W przeciwnym razie te dokumenty wypłyną i tym razem nie wywiniesz się policji, a w pierdlu przywitają cię z otwartymi ramionami i nie będziesz tam miał obstawy. Daje ci dzień, góra 2 - powie stanowczo.

- Zwariowałaś dziewczynko - skwituje.

- Nie chce z tobą wojny. Po prostu zapomnijmy o sobie, okej? - Jowita postawi sprawę jasno, a Bonda w 2766 odcinku "Barw szczęścia" oczywiście przystanie na jej propozycję, gdyż nie będzie miał innego wyboru! Tym samym Jezierska ostatecznie zapewni spokój sobie, swojej rodzinie i Celinie, a bandyta zniknie z ich życia raz na zawsze.

Barwy szczęścia. Ostateczny koniec Kornela. Jowita odda ojca w ręce bandyty Bondy
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze