Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2765: Sławka nie daruje Jowicie, że wydała Kornela Bondzie! Przerazi się, że będzie następna - ZDJĘCIA

2023-02-27 15:06

W 2765 odcinku "Barw szczęścia" Sławka (Ewelina Serafin) w końcu dowie się, że Jowita (Magdalena Żak) wydała Kornela (Jakub Bohosiewicz) w ręce Bondy (Maciej Kosmala). Jezierska nie będzie mogła uwierzyć, że jej córka weszła w układ z niebezpiecznym bandytą, który nie dość, że ją szantażował i porwał Patryka (Konrad Skolimowski), to jeszcze zlecił zabójstwo Prota (Andrzej Michalski). W 2765 odcinku "Barw szczęścia" Sławka przerazi się, że Bonda zabije również Kornela i nie będzie mogła darować córce, że przekazała mu własnego ojca! Tym bardziej, że sama również zacznie się jej już bać! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2765 - poniedziałek, 27.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2765 odcinku "Barw szczęścia" Bonda, mimo wydania Kornela i odzyskania pieniędzy, wciąż nie da spokoju Jezierskim! Tym samym bandyta złamie układ zawarty z Jowitą, na mocy którego miał odczepić się od jej rodziny raz na zawsze. Szef mafii zjawi się w winiarni Jowity i Sławki, gdzie zdradzi Jezierskiej plan jej córki i zacznie straszyć śmiercią Kornela! W 2765 odcinku "Barw szczęścia" Sławka nie da wiary, że Jowita za plecami wszystkich dogadała się z gangsterem i przekazała w jego ręce własnego ojca! Jezierska będzie przerażona zachowaniem córki, ale ona nie będzie widziała w swoim zachowaniu nic złego, gdyż Kornel będzie już dla niej nikim!

- Nie wierzę Jowita, po prostu nie wierzę w to, co zrobiłaś. Mimo wszystko to twój ojciec - wyrzuci jej Sławka.

- Mamo, to nie jest żaden ojciec tylko dawca nasienia - odpowie chłodno Jowita.

W 2765 odcinku "Barw szczęścia" Sławka aż nie będzie mogła uwierzyć, w to co słyszy. Jezierska postanowi wstrząsnąć córką i przypomni jej, że Bonda zalazł za skórę nie tylko jej, ale również Patrykowi, który o mały włos nie podzielił losu zmarłego Prota! Oczywiście, Jowita uspokoi matkę, że Bonda nie zabije Kornela, ale Sławka nie będzie tego taka pewna...

- Dziecko, co ty opowiadasz? Jak możesz tak mówić? - przerazi się.

- Mamo mówię tak, bo tak myślę i swojego zdania nie zmienię - podkreśli Jezierska.

- Przecież Bonda to groźny, bezwzględny bandzior! Przecież on porwał Patryka, ciebie szantażował! Naprawdę jest zdolny do wszystkiego! - przypomni jej.

- Nie zabije go, jeśli o to ci chodzi - przyzna.

- Skąd wiesz? Przecież zlecił zabójstwo Prota! To potwór! W dodatku wszystko uchodzi mu na sucho! On powinien siedzieć, a nie siedzi! - wyrzuci jej w 2765 odcinku "Barw szczęścia".

Wtedy w 2765 odcinku "Barw szczęścia" Sławka spyta córkę o motywy jej postępowania, a jak w końcu usłyszy prawdę, to zrozumie, że Jowicie wcale nie chodziło o wyrównanie rachunków tylko zemstę na Kornelu!

- Dlaczego wydałaś ojca temu kryminaliście? - zapyta wprost.

- Mówiłam ci, nie spłaciłam całości jego długów i uważam, że resztę powinni rozliczyć między sobą - wyjaśni jej.

- I co to miało być wymierzenie sprawiedliwości czy zemsta? - wytknie jej.

- I to i to! Możemy wracać do pracy? Proszę! - spróbuje uciąć ten temat, ale w 2765 odcinku "Barw szczęścia" Sławka już nie będzie miała ochoty z nią pracować. Tym bardziej, że Jezierska sama zacznie się bać własnej córki, która zmieni się nie do poznania...

- Zmieniłaś się córeczko. Nie poznaję cię. Zmieniłaś się w kogoś, kogo nie znam i kogo się boję - przerazi się.

Barwy szczęścia. Jowita wyjdzie z aresztu. Tak Sławka i Patryk powitają ją na wolności
Najnowsze