Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2762: Cezary podle okłamie Sofię! Nie przyzna się do spotkania z Natalią - ZDJĘCIA

2023-02-21 11:13

W 2762 odcinku "Barw szczęścia" (emisja we wtorek 21.02.2023 o 20.10 w TVP2) Natalia (Maria Dejmek) przekaże sprawę Józefiny Rawicz (Elżbieta Jarosik) Klemensowi (Sebastian Perdek). Właścicielka stadniny i adwokat od razu znajdą wspólny język, co Zwoleńska i Cezary (Maciej Opaliński) postanowią wspólnie uczcić, ale wtedy do akcji wkroczy Sofia (Valeri Guliaieva). Była narzeczona w 2762 odcinku "Barw szczęścia" spróbuje wymusić na Rawiczu randkę, ale on wybierze Natalię. Oczywiście, Cezary się do tego nie przyzna i okłamie dawną narzeczoną, aby nie zrobić jej "przykrości"! Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2762 - wtorek, 21.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2762 odcinku "Barw szczęścia" Natalia spotka się z Klemensem i poprosi przyjaciela, aby przejął od niej sprawę Józefiny Rawicz. Zwoleńska streści mu z góry wygraną sprawę, dlatego prawnik zdziwi się, że chce mu ją przekazać. Oczywiście, Natalia nie przyzna się, że spotyka się z jej synem, a jedynie opowie Klemensowi o jej konflikcie z Małgorzatą (Adrianna Biedrzyńska), która narobiła przed nią wstydu całej rodzinie. W 2762 odcinku "Barw szczęścia" adwokat zgodzi się przejąć sprawę, tym bardziej, że osobiście spotka się z klientką, która od razu przypadnie mu do gustu. Wówczas Natalia i Cezary postanowią to wspólnie uczcić i umówią się na randkę w "Feel Good", ale Sofia nie będzie miała zamiaru składać broni.

W 2762 odcinku "Barw szczęścia" Sofia będzie stawać na głowie, aby zwrócić na siebie uwagę Cezarego. Oczywiście, przede wszystkim skupi się na koniach, czym skutecznie wkupi się w jego łaski i postanowi to wykorzystać, aby w ramach rekompensaty Rawicz zabrał ją na randkę!

- Jesteś niezastąpiona - przyzna Cezary.

- Tak, to zabierz mnie dzisiaj gdzieś - stwierdzi Sofia.

- Dzisiaj? Kurcze nie bardzo - uzna.

- A co? Masz randkę? - wytknie mu.

Wówczas w 2762 odcinku "Barw szczęścia" Cezary posunie się do kłamstwa, aby nie "zranić" uczuć byłej narzeczonej. Rawicz faktycznie przyzna, że jest już umówiony, jednak nie z Natalią, ale kumplami, ale to wcale nie zniechęci Sofii, która będzie chciała do nich dołączyć!

- Umówiłem się z kumplami - przyzna Rawicz.

- I będę przeszkadzać? - zapyta.

- No wiesz, planowaliśmy trochę popłynąć - wyjaśni jej.

- Też umiem - pochwali się.

- Wiem, dlatego nie chce ich zawstydzać - uśmiechnie się.

Dopiero wtedy w 2762 odcinku "Barw szczęścia" Sofia zrozumie, że nie jest mile widziana i postanowi odpuścić. Oczywiście, Cezaremu zrobi się żal byłej narzeczonej, dlatego obieca jej, że następnym razem z pewnością ją gdzieś porwie, czym od razu poprawi jej nastrój!

- No dobra, nie bój się. Nie chce się wpraszać - stwierdzi.

- Przepraszam, następnym razem cię gdzieś zabiorę. Obiecuję - zapewni ją.

- Trzymam cię za to słowo - przyzna zadowolona.

Chwilę później w 2762 odcinku "Barw szczęścia" Cezary będzie już na spotkaniu z Natalią i ani przez chwilę nie pożałuje swojej decyzji! Tym bardziej, że między zakochanymi dojdzie w końcu do pierwszego pocałunku, po którym Sofia na dobre zniknie z głowy Rawicza!

Barwy szczęścia. Cezary wreszcie przyzna się Natalii, co go łączy z Sofią
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze