Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2750: Klara porzuci Huberta i zostanie na zawsze w USA! Agata zdradzi brata i wywiezie do niej Marysię

Skandal w "Barwach szczęścia"! Klara (Olga Jankowska) poczuje zapach wolności za oceanem i oznajmi Hubertowi (Marek Molak) w 2750 odcinku serii, że już nie wraca! Wszystko to po aferze z jej zniknięciem w USA, która będzie kosztowała nieco siwych włosów całą rodzinę. Co gorsze, Marysia (Nina Szumowska) po wylocie matki zacznie chorować, głównie z tęsknoty. I co na to Klara? Otóż Pyrka w 2750 odcinku "Barw szczęścia" podejmie decyzję, że nie wraca i już. I jakby tego było mało, Agata (Natalia Zambrzycka) postawi się bratu i wbrew jego woli wywiezie do Marysię do USA! Sprawdź szczegóły tego skandalu.

"Barwy szczęścia" odcinek 2749 - czwartek, 2.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2750 odcinku "Barw szczęścia" odnaleziona w USA Klara ogłosi mężowi, że już nie wraca do Polski. Hubert będzie w podwójnym szoku. Nie dość, że sam tęskni za piękną żoną, to musi radzić sobie z cierpieniem małej Marysi. Klara jednak pozostanie "głucha" na jego argumenty i zakochana w Ameryce postanowi żyć tam dalej. A to jeszcze nie koniec nieszczęść Pyrki. 

Hubert w 2750 odcinku "Barw szczęścia" wierzy się Agacie z tego, co przeżywa po decyzji Klary. I tu zostanie zaskoczony po raz drugi - siostra stanie przeciwko niemu i zacznie się szykować do wylotu za ocean z małą Marysią!

Oczywiście najmłodsza Pyrka w 2750 odcinku "Barw szczęścia" będzie przeszczęśliwa, kiedy dowie się, że leci do mamy. Hubert będzie miał więc "związane ręce" w tej sytuacji. Jak ma powiedzieć dziecku, że musi z nim zostać, kiedy ciocia leci do Klary?

Zdradzamy: będzie jedna nikła nadzieja w 2750 odcinku "Barw szczęścia" w tym skandalu. Agata wyzna Hubertowi, że tak naprawdę chce osobiście namówić jego żonę do powrotu. Ale nie ma żadnej gwarancji, że ona i Marysia wrócą do domu. Czy Hubert Pyrka zostanie sam "jak palec" na resztę życia?

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2747: Patryk zrozumie co stracił i zawalczy o Agatę! Będzie musiał usunąć Justina – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Dramat w domu Pyrków! Hubert i Agata dostaną straszne wieści o Marku. Wkroczy policja
Najnowsze