Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2733: Damian po zdradzie Renaty spróbuje wrócić do Żabci, ale Ania też nie będzie go chciała

2022-12-22 11:38

W 2733 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w środę 11.01.2023 o 20.10 w TVP2) Damian (Michał Lesień-Głowacki) zostanie zupełnie sam! Renata (Ania Mrozowska) kolejny raz go odtrąci i ostro zabawi się w towarzystwie Marcina Kodura (Oskar Stoczyński), w związku z czym Wójcik wróci z podkulonym ogonem do Żabci (Hanna Klepacka). W 2733 odcinku "Barw szczęścia" Damian bohatersko uratuje Anię przed agresywnym klientem w "Feel Good", ale to nie wystarczy! Serce Żabci będzie już zajęte przez innego mężczyznę! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2733 - środa, 11.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2733 odcinku "Barw szczęścia" Damian zostanie sam jak palec i nie będzie miał ani Żabci, ani Renaty! Przypomnijmy, że Ania zostawiła Wójcika, gdy odkryła, że jej ukochany tak naprawdę wciąż czuje coś więcej do Renaty i sama poradziła mu, aby zawalczył o serce kelnerki. Damian postanowił pójść za jej radą, ale wtedy na jego drodze pojawił się Marcin, do którego Renata już zdążyła się zbliżyć, w czasie współpracy przy rozpracowaniu Binia (Adam Stępnicki), podejrzewanego o morderstwo Prota (Andrzej Michalski) i wrabianie Jowity (Magdalena Żak). Renata kompletnie oszaleje na punkcie Kodura i to właśnie z jego względu ponownie odtrąci Wójcika, jak kiedyś na rzecz Romanowskiego (Maciej Jachowski). Po kolejnym odrzuceniu przez Renatę w 2733 odcinku "Barw szczęścia" Damian spróbuje wrócić do Żabci, ale to również nie będzie takie proste!

W 2733 odcinku "Barw szczęścia" Damian odwiedzi Żabcię w "Feel Good" i zjawi się w samą porę, bo w restauracji wybuchnie koszmarna kłótnia! Klienci zaczną się rzucać w kierunku Ani, ale Wójcik nie pozwoli jej obrażać i natychmiast stanie w jej obronie. Żabcia będzie bardzo wdzięczna Damianowi za pomoc, co będzie dobrym pretekstem byłych kochanków do pierwszej szczerej rozmowy po rozstaniu. W 2733 odcinku "Barw szczęścia" Wójcik przyzna się Żabci, że finalnie nie związał się z Renatą, która kolejny raz wybrała kogoś z wyższej półki niż on. Oczywiście, dzięki temu Damian będzie miał nadzieję, że uda mu się jeszcze naprawić swój związek z Anią, ale niestety mocno się przeliczy, bo jej serce również będzie już zajęte!

W 2733 odcinku "Barw szczęścia" Damian na własne oczy przekona się, że tuż po ich rozstaniu Żabcia także zdążyła się już z kimś związać i wcale nie będzie tu chodziło o Ryśka (Sebastian Stankiewicz). Wójcik zacznie uważnie przyglądać się byłej ukochanej i dojdzie do wniosku, że to Vincenzo (Alessandro Curti) udało się zdobyć jej serce. Wybór Ani nie zdziwi Damiana, który już wcześniej zdążył zauważyć, że kelnerka nie jest obojętna temperamentnemu Sycylijczykowi jedynie czekającemu na okazję. Jednak decyzja byłej ukochanej w 2733 odcinku "Barw szczęścia" nieco go zaboli, bo zrozumie, że został już zupełnie sam i nie ma już żadnego powrotu...

Barwy szczęścia, odcinek 2663: Tak zacznie się romans Renaty i Kodura. Kelnerka nie będzie zachwycona
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze