Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2728: Oliwka urządzi Patrykowi scenę zazdrości o Ewelinę! Zmusi go do zerwania kontaktów z 14-latką - ZDJĘCIA

2023-01-04 13:51

W 2728 odcinku "Barw szczęścia" (emisja we środę 4.01.2022 o 20.10 w TVP2) Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) znajdzie w telefonie Patryka (Konrad Skolimowski) kolejne zdjęcia Eweliny (Amelia Listwoń)! Zbrowska wścieknie się na ukochanego i urządzi mu scenę zazdrości o 14-latkę, której Jezierski ewidentnie wpadnie w oko. W 2728 odcinku "Barw szczęścia" Patryk wciąż nie będzie rozumiał pretensji Oliwki, ale dla świętego spokoju Zbrowskiej zgodzi się usunąć zdjęcia od 14-latki, a nawet zablokować jej numer! Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2728 - środa, 4.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2728 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka i Patryk zaczną coraz częściej się spotykać, ale tym razem już nie w "Feel Good" tylko w mieszkaniu Zbrowskiej! Ukochana Jezierskiego pod nieobecność Madzi (Natalia Sierzputowska) zaprosi chłopaka do siebie, gdzie zakochani będą spędzać czas na przerabianiu swoich zdjęć i patrzeniu jak będą wyglądać za kilka lat. W 2728 odcinku "Barw szczęścia" Zbrowska zacznie przeglądać galerię w telefonie Jezierskiego, gdzie natknie się na nietypowe zdjęcie nogi 14-letniej Eweliny, którą na kostce będzie zdobiła bransoletka. Fotografia od razu zwróci uwagę Oliwki, która zażąda od Patryka wyjaśnień!

- O a co to? - zaciekawi się Zbrowska.

- A to jest od tej uczennicy, co ściągnęła pracę z neta - wyjaśni Jezierski.

Wtedy w 2728 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka wpadnie w złość. Zbrowskiej nie spodoba się zbyt bliska zażyłość Jezierskiego z uczennicą, która wysyła mu prywatne zdjęcia. Szczególnie, że już poprzedniego dnia odkryła w telefonie Patryka szokujące zdjęcia Eweliny, a teraz 14-latka posunęła się o krok dalej i zaczęła wysyłać coraz bardziej intymne zdjęcia. Jednak Jezierski wciąż nie będzie widział w tym nic złego!

- I uczennica wysyła ci takie zdjęcia? - oburzy się Oliwka.

- Robi takie bransoletki - wytłumaczy jej Patryk.

- I prezentuje je swojemu nauczycielowi na własnej kostce - wytknie mu.

- Rozmawiałem z nią o zainteresowaniach i widocznie chciała się pochwalić - uzna.

- Chyba chciała pochwalić się zgrabną nogą. Wczoraj zdjęcia znad książek, dzisiaj takie coś - przypomni mu.

- Weź nie przesadzaj - skwituje Jezierski, ale Zbrowska 2728 odcinku "Barw szczęścia" uświadomi go, że wcale nie przesadza.

Wtedy w 2728 odcinku "Barw szczęścia" Patryk da Oliwce jasno do zrozumienia, że nie jest zainteresowany 14-latkami tylko nią, ale Zbrowska uzna, że uczennice myślą inaczej. Ukochana Jezierskiemu za wszelką cenę postara się pokazać chłopakowi, że Ewelinie chodzi o coś więcej, ale Patryk wciąż nie będzie widział w swoim zachowaniu nic niestosownego!

- Ty chyba nie myślisz, że ja podrywam dziewczynki z podstawówki? - oburzy się Jezierski.

- Ty ich nie, ale one ciebie chyba tak - przyzna Zbrowska.

- Po prostu jej rodzice nie akceptują jej zainteresowań - wyjaśni jej.

- A ma koleżanki? - zapyta Oliwka, a gdy Patryk potwierdzi, to doda - No właśnie. Skoro tobie wysyła takie zdjęcia, to znaczy, że jest tobą zainteresowana...

- Ale ja nie jestem zainteresowany nią! Ty mi się podobasz - powie.

Jednak Oliwka w 2728 odcinku "Barw szczęścia" nie odpuści i każe Patrykowi usunąć zdjęcie Eweliny. Jezierski w końcu zgodzi się to uczynić, a nawet postanowi zablokować numer 14-latki, aby Zbrowska w końcu przestała się go czepiać!

- Dobra usuń to zdjęcie, abyś nie miał nieprzyjemności - postawi sprawę jasno.

- Dobra, usunę i zablokuję numer - zgodzi się.

Barwy szczęścia, odcinek 2723: Tak się zacznie flirt 14-letniej Eweliny z Patrykiem. Nastolatka pozawoli sobie na dziwne teksty - WIDEO
Najnowsze