Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2725: Wzruszające powitanie Irenki z synem! Do ślubu nie mieli kontaktu - ZDJĘCIA

2022-12-30 12:32

W 2725 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w piątek 30.12.2022 o 20.10 w TVP2) okaże się, dlaczego Irenka (Krystyna Tkacz) uciekła w trakcie składania przysięgi małżeńskiej, a swoim zachowaniem zszokowała wszystkich zaproszonych gości! Wyszyńska dostrzeże wśród tłumu swojego syna Waldka (Rafał Fudalej), z którym od ośmiu lat nie miała kontaktu i natychmiast pobiegnie się z nim przywitać. W 2725 odcinku "Barw szczęścia" widzowie będą świadkami poruszającego spotkania Irenki i Waldka po latach, w czasie którego padną piękne słowa. Aż łezka się w oku zakręci! Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2725 - piątek, 30.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

2725 odcinek "Barw szczęścia" rozpocznie się od wyjaśnienia widzom i gościom na ślubie Irenki i Tolka (Marek Siudym), dlaczego panna młoda uciekła w trakcie składania przysięgi małżeńskiej. Niektórzy z pewnością pomyślą, że będzie to miało związek z szalonym wieczorem kawalerskim Koszyka, w czasie którego przyszły pan młody dobrze zabawiał się w towarzystwie młodszych i atrakcyjniejszych koleżanek Justina (Jasper Sołtysiewicz), przez co cały ślub stanął pod znakiem zapytania. Jednak w 2725 odcinku "Barw szczęścia" prawda okaże się zupełnie inna, bo Irenka ucieknie nie ze względu na Tolka tylko swojego syna, którego spotka pierwszy raz od ośmiu lat!

W 2725 odcinku "Barw szczęścia" Irenka aż oniemieje na widok Waldka, którego bez trudu dostrzeże wśród gości weselnych. Tym bardziej, że przecież jej syn odeśle zaproszenia na ślub i Wyszyńska będzie przekonana, że nie zjawi się na najważniejszym dniu w jej życiu. Oczywiście, Irenka nie będzie miała pojęcia, że za jej plecami Tolek odnajdzie Waldka i odbędzie z nim poważną rozmowę, pod wpływem której Wyszyński zdecyduje się przyjść na ślub, czym sprawi Irence w 2725 odcinku "Barw szczęścia" najpiękniejszy prezent ślubny!

- Synku... przyjechałeś. Przyjechałeś... Cudownie - ucieszy się wzruszona Irenka, po czym rzuci mu się na szyję.

- Przyjechałem... - zdoła tylko wydusić z siebie Waldek.

Wtedy w 2725 odcinku "Barw szczęścia" Irenka zacznie dopytywać syna o odesłane zaproszenia, przy okazji których wyjdzie na jaw, że Waldek nie mieszka już w mieszkaniu, które jego matka podarowała mu i jego żonie. Oczywiście, Wyszyńska będzie chciała poznać szczegóły, ale Waldek uzna, że to nie najlepszy moment na zwierzenia, w związku z czym Irenka nie będzie go już ciągnęła za język. W 2725 odcinku "Barw szczęścia" będzie się dla niej liczyło wyłącznie to, że zjawił się na ślubie!

- Powiedz mi kochanie, a dlaczego nie odbierałeś zaproszeń? - zapyta Wyszyńska.

- Bo nie mieszkam już w naszym mieszkaniu, mamo - przyzna.

- Jak to nie mieszkasz? A co się stało? - dopyta zmartwiona.

- Długa historia, nie na teraz - odpowie ze łzami w oczach.

- O Boże, a Alina nie chciała tutaj być? - spyta.

- To kolejna długa historia. Nazbierało się - odpowie.

- Nie ważne. Najważniejsze, że jesteś synku... Kochanie moje - uzna, po czym jeszcze raz przytuli się do syna.

Barwy szczęścia, odcinek 2724: Nie dojdzie do ślubu Irenki i Tolka? Renata przyciśnięta do muru przez mordercę Prota! - ZWIASTUN
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze