Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2711: Atak Zaborskiego na Bożenę i Bruna! Ukryje się w hotelu i będzie śledził każdy ich ruch!

Szok w 2711 odcinku "Barw szczęścia"! Oszust Zaborski (Wojciech Solarz) nie tylko przeżyje, ale ukryje się tam, gdzie nikt nie będzie go szukał! To w hotelu Stańskich Rafał uwije sobie przytulną "dziuplę", w której zainstaluje zaawansowane urządzenia do śledzenia. W ten sposób Zaborski w 2711 odcinku "Barw szczęścia" będzie o krok przed wszystkimi! Jako pierwszy pozna tajne rozmowy Bożeny (Marieta Żukowska) i Bruna (Lesław Żurek), będzie znał ustalenia policji... Teraz oszust dopiero pokaże na co go stać!

"Barwy szczęścia" odcinek 2711 - piątek, 9.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2711 odcinku "Barw szczęścia" wyjdzie na jaw okrutna prawda o ataku Zaborskiego na Stańskich! Oszust nie tylko przeżyje starcie z Bożeną na mostku w parku, ale ukryje się w ich hotelu! Ten szokujący zwrot akcji w sprawie domniemanego zabójstwa Rafała zmieni wszystko! Czy Bożena i Bruno dowiedzą się, że odwieczny wróg siedzi im "na karku" i śledzi każdy krok?

Bruno w 2711 odcinku "Barw szczęścia" odkryje, że Zaborski zainstalował w hotelu Stańskich system monitorujący absolutnie wszystko. Rafał będzie znał każdy krok i słowo gości i pracowników. Pozna też cała prawdę o tym, co planują Stańscy!

Stańscy będą musieli zatrudnić nowego informatyka, który dogrzebie się do systemu Zaborskiego. Kiedy poznają prawdę Bruno natychmiast powiadomi o wszystkim Kodura. Czy znajdą skrytkę, w której schował się zbieg? 

Ujawniamy, że znajdzie się osoba, która pomoże Stańskim schwytać Zaborskiego. I stanie się coś, czego Rafał zupełnie nie będzie się spodziewał... Czy oszust trafi za kratki na resztę życia, czy jednak wykończy Bożenę, Bruna i dorobek ca lego ich życia? 

Nie przegap: Barwy szczęścia i Na dobre i na złe zmieniają godziny emisji! Premierowe odcinki o nowych porach

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Celina dopadnie Zaborskiego z porywaczem Tadzia! To będzie koniec Rafała
Najnowsze