Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2695: Bożena po zabójstwie Zaborskiego będzie błagać o pomoc Karolinę! Zostanie zdradzona?

W 2695 odcinku "Barw szczęścia" Bożena będzie w coraz gorszym stanie psychicznym po zabójstwie Zaborskiego. Wprawdzie Stańska nie odnajdzie śladu ciała Rafała, którego w 2693 odcinku wrzuci do rzeki, ale poczucie winy zacznie ją samą zabijać. Kiedy policja zacznie nawiedzać hotel Stańskich w poszukiwaniu zaginionego Zaborskiego, zdesperowana Bożena zacznie błagać o pomoc Karolinę. O co ją poprosi w 2695 odcinku "Barw szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 2695 - piątek, 11.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2695 odcinku "Barw szczęścia" komisarz Kodur (Oskar Stoczyński) będzie częstym gościem w hotelu Stańskich. Wszystko przez to, że Zaborski zaginie a wraz z nim wielkie pieniądze ukradzione z hotelu. Bożena będzie coraz bardziej przerażona - przekonana, że zamordowała człowieka nie uniesie poczucia i winy i zacznie szukać pomocy. I wpadnie na pomysł, aby zwrócić się do Karoliny!

"Barwy szczęścia": winna zabójstwa Zaborskiego Bożena będzie błagać Karolinę o pomoc

Recepcjonistka w "Barwach szczęścia" nigdy nie była lojalna wobec pracodawców. Od zawsze kochała się w Rafale, a on zręcznie jej uczuciami manipulował. To właśnie Karolinę będzie chciał zabrać na swoją wielką ucieczkę i ona po raz pierwszy w życiu mu się postawi. Ale czy to oznacza, że raptem zacznie grać fair wobec Stańskich?

W 2695 odcinku "Barw szczęścia" Bożena jednak uzna, że nieważne co było i potraktuje nielojalną recepcjonistkę, jak "ostatnią deskę ratunku". I zacznie ją błagać o pomoc! O co ją poprosi?

Nie wydaje nam się prawdopodobne, aby Bożena w 2695 odcinku "Barw szczęścia" przyznała się Karolinie do zabójstwa Rafała. Ale z pewnością to właśnie Stańska ubłaga kochankę Zaborskiego, aby złożyła na policji zeznania o jego ciemnych sprawach. Bo pewne jest, że Karolina ro zrobi. 

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2693: Zaborski przeżyje atak Bożeny i wróci się zemścić?! Tego nikt się nie spodziewa

Barwy szczęścia. Straszna awantura Kasi i Łukasza na planie! Wyciekły WIDEO i ZDJĘCIA! Musisz to zobaczyć
Najnowsze