Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2694: Bruno oskarży Karolinę o spisek z Zaborskim! Ten moment zmieni wszystko w hotelu Stańskich

W 2694 odcinku "Barw szczęścia" Bruno (Lesław Żurek) urządzi wielką awanturę Karolinie (Marta Dąbrowska) i po raz pierwszy oskarży ją oficjalnie o spisek z Zaborskim (Wojciech Solarz)! Wszystko wydarzy się zaraz po zniknięciu Rafała, którego w 2693 odcinku serialu zamorduje Bożena (Marieta Żukowska), ale Stański jeszcze nie będzie jeszcze o tym wiedział. Karolina usłyszy prawdę z ust szefa i trudno będzie jej zaprzeczyć, bo istotnie przez lata spiskowała z Zaborskim... Ale od tej awantury Bruna w 2694 odcinku "Barw szczęścia" w hotelu Stańskich zaczną się wielkie zmiany!

"Barwy szczęścia" odcinek 2694 - środa, 9.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2694 odcinku "Barw szczęścia" Bruno nie wytrzyma napięcia, jakie wytworzy się po zniknięciu Rafała. Zaborski ukradnie z hotelu Stańskich wielką sumę pieniędzy i ucieknie. Po drodze Zaborski będzie chciał namówić Karolinę, aby zniknęła razem z nim, ale po raz pierwszy recepcjonistka mu odmówi współpracy. Nie spotka ją za to nagroda, bo tak naprawdę cały czas knuła z dawnych kochankiem i nie była lojalna wobec Stańskich. I Bruno po raz pierwszy otwarcie jej to wykrzyczy!

Bruno w "Barwach szczęścia" zgromadził dowody na współpracę Karoliny z Zaborskim?

Tymczasem Bożena w 2694 odcinku "Barw szczęścia" pójdzie na miejsce swojej zbrodni. Stańska będzie chciała sprawdzić czy na pewno zabiła Zaborskiego... Jej mąż nie będzie jeszcze wiedział, czego się dopuściła, ale już będzie cały w nerwach, bo wraz z Zaborskim znikną nie tylko wielkie pieniądze, ale i inwestorzy zaczną się wycofywać. 

Ostatecznie Stański wyrzuci z siebie w 2694 odcinku "Barw szczęścia" wszystkie podejrzenia o współpracy Karoliny z Zaborskim. gromadził je w sobie przez lata i nareszcie o tym głośno powie. Dawna kochanka oszusta będzie tą awanturą tak poruszona, że po raz pierwszy od lat zrobi dla hotelu Stańskich coś naprawdę dobrego! 

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2694: Karolina doniesie policji na Zaborskiego! Po awanturze z Brunem zacznie śpiewać jak z nut

Barwy szczęścia. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022
Najnowsze