Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2693: Zaborski przeżyje atak Bożeny i wróci się zemścić?! Tego nikt się nie spodziewa

Nowe fakty z "Barw szczęścia" na temat domniemanego zabójstwa Rafała (Wojciech Solarz) przez Bożenę (Marieta Żuzkowska)! Stańska będzie wracać nad rzekę, sprawdzać czy ciało Zaborskiego wypłynie po tym, jak zrzuciła go z mostu na kamienie do rzeki. Po kilku dniach wprawdzie przechodnie znajdą w rzece trupa, ale policja nie potwierdzi, że jest co zaginiony Zaborski. Staje się coraz bardziej prawdopodobne, że w "Barwach szczęścia" Stańska nie zabije odwiecznego wroga rodziny i on wróci się na niej zemścić! Znamy nowe fakty.

"Barwy szczęścia" odcinek 2693 - wtorek, 8.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

O nowych faktach z "Barw szczęścia" jako pierwszy poinformował dwutygodnik "Świat seriali". Okazuje się, że kwestia zabójstwa Rafała przez Bożenę nie jest wcale taka oczywista. Prowadząca sprawę policja nie znajdzie, ani Zaborskiego, ani jego ciała. Śladów wroga nie odszuka także Bożena, która będzie wracała na miejsce zbrodni upewnić się, że drań nie żyje. Ale nie uda jej się to...

W 2683 odcinku "Barw szczęścia" Zaborski okradnie hotel z wielkich pieniędzy i postanowi uciec. Po drodze jednak wyśledzi Stańskich na spacerze z Tadziem w parku i zaatakuje. Rafał rzuci się na Bożenę, kiedy jej mąż z synem oddalą się na chwilę. Stańska nie pozostanie mu dłużna - oślepi go gazem, a następnie zrzuci z mostku do rzeki, prosto na kamienie. Jednak czy naprawdę go zabije

To nie ciało Zaborskiego w "Barwach szczęścia" znajdzie się w rzece?

W hotelu Stańskich od 2684 odcinku "Barw szczęścia" częstym gościem będzie komisarz Kodur, który zacznie gwałtownie poszukiwać zaginionego Zaborskiego. I to nie on poinformuje Bożenę i Bruna (Lesław Żurek), że po kilku dniach wypłynie w rzece ciało. Stąd można wnioskować, że to wcale nie Rafał!

Bożena będzie przekonana od 2683 odcinka "Barw szczęścia", że zabiła człowieka. Zaczną się koszmary i będzie w coraz gorszym stanie psychicznym. Karolina i porywacz Tadzia złożą wprawdzie doniesienia na policji o wszystkich mrocznych sprawkach Zaborskiego, ale jeżeli on przeżyje to znajdzie sposób, aby się na nich wszystkich zemścić. 

Jaką cenę zapłaci Bożena i jej rodzina w "Barwach szczęścia", jeżeli żywy Zaborski wróci się na nich zemścić? 

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2699: Tak się zabawi Agata! Szokujące ZDJĘCIA Pyrki z klubu! Patryk jej nie pozna

Barwy szczęścia. Straszna awantura Kasi i Łukasza na planie! Wyciekły WIDEO i ZDJĘCIA! Musisz to zobaczyć
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze