Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2684: Gorący seks Renaty i Damiana na zgodę. Tak zaszaleją - ZDJĘCIA

W 2684 odcinku "Barw szczęścia" konflikt między Renatą (Anna Mrozowska) Damianem Damian (Michał Lesień) zostanie definitywnie zażegnany. Jak? Renata i Damian będą uprawiać ostry, namiętny seks! I jak widać na ZDJĘCIACH para dzięki temu będzie w cudownej komitywie także w kolejnych odcinkach. Jednym słowem, miłość rozkwitnie, a Damian najwyraźniej wybaczy Renacie, iż jego syn Mirek (Oliwier Kozłowski) oszalał na jej punkcie... Jak zakochani będą szaleć w łóżku w 2684 odcinku "Barw szczęścia" - zobacz w GALERII ZDJĘĆ.

"Barwy szczęścia" odcinek 2684 - wtorek, 25.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2684 odcinku "Barw szczęścia" Renata i Damian wylądują w łóżku! Niezwykle namiętne chwile niewątpliwie pogodzą zakochanych, bo w kolejnych odcinkach - jak widzimy w GALERII ZDJĘĆ - para jest w doskonałych stosunkach! Czułość, miłość, trzymanie się za ręce - tak będzie wyglądał związek Renaty i Damiana po namiętnej nocy. Czy tak zostanie na dłużej?

Seks na zgodę w "Barwach szczęścia"

Przypomnijmy - miedzy Renatą i Damianem w "Barwach szczęścia" będzie panowała ciężka atmosfera, kiedy wyda się, że to właśnie na jej punkcie oszalał Mirek. Nie ma w tym winy Renaty, ale zaniepokojony ojciec przez jakiś czas nie będzie mógł jej darować, że o niczym mu nie powiedziała. Ale jak widać w GALERII ZDJĘĆ zakochani znajdą najlepszy możliwy sposób na pogodzenie się. Czy namiętny seks stworzy z nich parę na długie lata?  

Na pewno od 2684 odcinka "Barw szczęścia" Damian już nie będzie myślał o Żabci (Hanna Klepacka), a jego oficjalną ukochaną zostanie Renata. para nie będzie szczędziła sobie czułości publicznie, m.in. w "Feel Good". Czy wynikną z tego nowe kłopoty? Dowiemy się śledząc ich wątek od 2684 odcinka serialu.   

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2679: Wielki skandal u Grzelaków! Basia zamieszka z Chowańskim! To się źle skończy - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze