Barwy szczęścia, odcinek 2667: Wielbiciel Kasi zginie w wypadku na jej oczach? Zostanie matką syna Igora - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2667: Wielbiciel Kasi zginie w wypadku na jej oczach? Zostanie matką syna Igora - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2667: Wielbiciel Kasi zginie w wypadku na jej oczach? Zostanie matką syna Igora - ZDJĘCIA

W 2667 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do wielkiej tragedii w życiu Kasi Górki (Katarzyna Glinka)! Igor (Tomasz Nosiński), z towarzystwie którego żona Łukasza (Michał Rolnicki) odnalazła radość i spokój, na jej oczach zostanie potrącony przez samochód! Wszystko poprzedzi nagła niechęć wielbiciela Kasi, którego od żony spróbuje przepędzić Łukasz. Igor spróbuje zerwać z Kasią, a w ułamku sekundy później będzie leżał nieprzytomny w kałuży krwi. Ujawniamy: w 2667 odcinku "Barw szczęścia" stan Igora będzie wymagał operacji na otwartym mózgu! I tak dojdzie do tego, że Kasia z chwili na chwilę zostanie matką Maksa (Mikołaj Wachowski), syna swojego przyjaciela. Jak zakończy się ten rodzinny dramat w "Barwach szczęścia"? Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z wypadku Igora i akcji ratunkowej Kasi!

"Barwy szczęścia" odcinek 2667 - piątek, 30.09.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2667 odcinku "Barw szczęścia" Kasia w jednej sekundzie straci wszystko, co było obietnicą szczęścia i spokoju. Zacznie się od tego, że po rozmowie z Łukaszem wielbiciel Górki, Igor nagle straci zainteresowanie nią. I choć para planowała wspólny wypad w góry z Maksem i Ksawerym, Igor stwierdzi, że "nie powinni się więcej spotykać" i w sekundę później zostanie potrącony przez samochód!

Zacznie się od zerwania Igora z Kasią w "Barwach szczęścia"

Kasia w 2667 odcinku "Barw szczęścia" będzie świadkiem tego strasznego wydarzenia. Igor odwróci się od niej na pięcie, a zaraz potem usłyszymy pisk opon, a on będzie już leżał w kałuży krwi! Kasia natychmiast rozpocznie akcję ratunkową i jej nieprzytomny przyjaciel pojedzie do szpitala. Na miejscu okaże się, że potrzebna jest natychmiastowa operacja na otwartym mózgu, bez żadnej gwarancji, że Igro przeżyje!

Nie przegap: M jak miłość. Rodzina Kingi i Piotrka się powiększy! Zduński już się żali, że Lenka zrobi z nich dziadków - ZDJĘCIA, WIDEO

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowych odcinków. Tak rozpadnie się małżeństwo Kasi i Łukasza?

Wszystkie znaki w 2667 odcinku "Barw szczęścia" będą zwiastowały, że stanie się coś złego. Jak informuje portal swiatseriali.interia.pl najpierw Łukasz wścieknie się, gdy Ksawery zaproponuje, by w czasie ferii wybrali się w góry z Maksem (Mikołaj Wachowski) i jego ojcem.

- Wujek Igor już od dawna obiecuje, że nauczy mnie jeździć na snowboardzie - stwierdzi chłopiec.

- Możemy pojechać sami. Rodzinnie - odburknie Sadowski synowi.

- Masz jakieś zastrzeżenia co do Maksa i jego taty? - Kasia zaatakuje zapyta męża i doda, że widziała, jak rozmawiał z Igorem przed ścianką wspinaczkową.

 - Po prostu rozmawialiśmy... - Łukasz zmieni temat.

A później w 2667 odcinku "Barw szczęścia" zachowanie Igora potwierdzi najgorsze przypuszczenia Kasi. 

- Przepraszam, ale się spieszę. Muszę lecieć - rzuci Kasi zauroczony nią dotąd Igor.

- Łukasz ci wczoraj coś nagadał, prawda? .

I w tym momencie 2667 odcinka "Barw szczęścia" Igor przyzna, że Sadowski poprosił go, aby starał się schodzić jej z drogi.

- Nie powinniśmy się więcej widywać. Tak będzie lepiej dla wszystkich - stwierdzi Igor odejdzie.

W szpitalu nie dadzą Kasi nadziei

I zaraz potem Kasia usłyszy pisk hamulców, klakson i huk. Odwróci się i zobaczy leżącego na jezdni w kałuży krwi przyjaciela.

 - Jest uraz czaszki i krwiak przymózgowy. Będzie operowany - usłyszy Kasia w szpitalu.

- On wpadł pod samochód. Igor... Zabrali go na intensywną terapię. Nawet nie wiem, czy żyje. Jak ja to powiem Maksowi... - Kasia zacznie szlochać w słuchawkę mężowi.

- Jedź pod szkołę. Przyjadę i porozmawiamy z nim razem - zarządzi Sadowski.

Sadowscy poinformują Maksa o wypadku jego ojca w 2667 odcinku "Barw szczęścia" i oboje wezmą na siebie ciężar zaopiekowania się zrozpaczonym chłopcem. 

- Nie puszczę cię. Wiem, że się boisz o tatę, ale jesteśmy tutaj... Wszystko będzie dobrze - Łukasz mocno przytuli syna rywala.

Kasia i Łukasz w 2667 odcinku "Barw szczęścia" postanowią zaopiekować się Maksem, zabiorą go do domu i obiecają, że gdy tylko będzie to możliwe, zabiorą go do taty. Tylko czy dotrzymają słowa? Nie wiadomo, czy Igor przeżyje operację, a nawet jeżeli tak, o czy będzie w stanie dalej opiekować się dzieckiem. 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1670: Andrzej zostawi Magdę! Znajdzie tylko list i kwiaty na pożegnanie - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Najnowsze

Materiał sponsorowany